reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zwolnienie od ginekologa.

No tak, ale teraz nie zakładają karty ciąży bez akcji serca.
No tak, ale gdyby w trakcie chciala moze wziąść od rodzinnego l4, w takim wypadku. Nie każdy bierze l4 odrazu od ginekologa. Ja w pierwszej ciąży bylam aktywna do porodu, jednak bralam l4 od rodzinnego jak zdarzyło mi się być chora
 
reklama
No tak, ale gdyby w trakcie chciala moze wziąść od rodzinnego l4, w takim wypadku. Nie każdy bierze l4 odrazu od ginekologa. Ja w pierwszej ciąży bylam aktywna do porodu, jednak bralam l4 od rodzinnego jak zdarzyło mi się być chora
Tak. Tak. Ja akurat źle się czułam dlatego poszłam do rodzinnej jeszcze nie będąc nawet u ginekologa.
 
reklama
Do góry