reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zrzucamy kilogramy

Nie wiem czy nie zrobić przerwy między niedzielą i poniedzialkiem???może lepiej wtorek-czwartek(ew.piątek) i niedziela???
Ale ja już dziś się zlamałam....zjadlam twixa.....mąż mi kupił.Chciałam kupić chrom,ale nie można jak się karmi.
 
reklama
Ok;-) teraz tylko tzrymac się tej zasady.
A jak zgrezszymy to natychmiast spowiedź na forum i opieprz od innych:-D
 
agamamaani wiesz nie jestem pewna czy po cesarce (i to tak wczesnie) można ćwiczyć 6tkę Weidera.
Jakiedyś robiłem te ćwiczenia i były one dla mnie cięzkie do wykonania jednak wytrwałam do końca a i efekt był widoczny mimo, że mam fałdkę n brzusiu od urodzenia :-) ( swojego oczywiście) :-D .
 
hej dziewczyny dawno mnie nie bylo bo od kiedy mala ma kolki to nie mam na nic czasu ciagle musza ja nosci na raczkach bo to jej pomaga i jak klade do lozeczka to sie budi i placze ale juz ja tak nie boli brzuszek bo zaczela spokojnie spac podaje jej plantex i herbatke rumiankowa hipp pomaga:]
Ja po ciazy waze mniej niz przed ciaza przed ciaza wazylam 58 a teraz 51 :tak: bardzo ladnie schudlam kolezanki mi zazdroszcza i mowia ze tez musza zajsc w ciaze hehe mnie jeszcze boli krocze zle zotalam zszyta i teraz cierpie:[jeden szew wypadl pare dni poporodzie i sie do konca nie zagoilo :wściekła/y:
 
reklama
Do góry