reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zobacz moze możesz mi pomóc

witam przepraszam ze nie odpisywałam paczuszka od margot .natt i stokroty dotarły nie miałam jak napisac
w tej chwili pisze od kolezanki
moj konkubent znalazł niedawni prace nie wiem jak długo bedzie ale dobre i troche jak popracuje nie mam jak usiasc na spokojnie i napisac tego wszystkiego
 
reklama
Aniu, to fajnie, że paczka doszła. Mam nadzieję, że kurtka i spodnie pasują na synka. Trzymam kciuki za pracę Twojego faceta. Jak będziesz miała lepszy dostęp do neta, to napisz nam, co u Was słychać. Pozdrawiam.
 
cześć dziewczyny
Wczoraj napisała do mnie Ania. W związku z tym, że nie ma dostępu do neta, prosiła, żeby Was pozdrowić. U niej wszystko ok. Dzieci rosną. Ona szykuje się do chrztu malutkiej. Jej mąż (konkubent) niestety nie pracuje. Nie wiem co mam jeszcze napisać. Jeżeli któraś ma jakieś pytania, zapraszam na priv.
 
hej witajcie u mnie nie jest zadobrze zblizaja sie swieta i chrzest małej konkubent nie pracuje teraz nie wiem jak dam rade pozdrawiam nadal nie mam neta
 
witajcie.u mie dzieciaki zdrowe.Umnie wykryli jakiegos goza w okolicach pempka strasznie sie boje bo jeszcze nie wiem dokladnie co to jest.juz u nas po chrzcie jestem szczesliwa ze juz po wszystkim.
 
Kurcze, a jakie ci badania porobili? Kiedy będziesz mieć wyniki? Daj znac jak już będziesz coś wiedziała więcej. Trzymam kciuki zeby było jak najlepiej :tak:
 
Nie podoba mi się to wszystko!! Póki co zamykam wątek, po konsultacji z Administracją zobaczymy co dalej.

A wy dziewczyny bądźcie czujne, nie dajcie się zwieść i urobić na "privie". W razie niepokojących wyników badań, wyślij je do Administracji forum Aniu, jeđli potrzebowałabyś jakiejś pomocy.
 
Witam,
otrzymaliśmy dokumentacje o złym stanie zdrowia użytkowniczki i zaświadczenia z mops.

Dlatego wątek zostaje odblokowany.
 
reklama
Witajcie kochane mamy ja jestem jeszcze przed operacją :(
nie wiem kiedy pójde ponieważ nie mogę narazie zostawic małej bo karmie ją ma dopiero 6mies
moj konkubent nie ma możliwośći podjecia jakiej kolwiek pracy bo dostaje zasiłek pielegnacyjny z mopsu za
opiekę nad swoją matką która potrzebuję opieki na 24 godz ja w tej chwili nie mogę sie nią zająć
Ponieważ nie mogę robić nic ciężkiego Dostałam sie na kurs z mopsu i musze iść na niego ponieważ nie dostała bym juz jakiejkolwiek pomocy
z mopsu za kurs benda mi płacili 180zł bardzo sie cieszę bo może gdzieś dostanę sie do pracy tylko martwie sie odzieci
w tym miesiacu dostałam nie duzy zasiłek. niedługo swieta i nie wiem jak to bedzię brakuje nam praktycznie wszystkiego
pozdrawiam wszystkie mamy
 
Do góry