reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zobacz moze możesz mi pomóc

reklama
Witaj.
Mam na zbyciu- oczywiście za darmo- zimową kurteczkę dziewczęcą Mayoral. Rozmiar 68, taką jak w linku , tylko całą białą, nie zniszczoną, bo córcia miała ją na sobie tylko kilkanaście razy, mam też różowe futerko wiosenno- jesienne w rozmiarze 74- również kupione w zeszłym roku- nie zniszczone. Może jeszcze spodnie ocieplane w rozmiarze 62 lub 68 uda mi się wyszperać;-) Jeżeli jesteś zainteresowana- napisz na PW. Pozdrawiam serdecznie Ciebie i Twoje dzieciaczki.
MAYORAL ciepła kurtka dziewczęca r.74 (1892947518) - Aukcje internetowe Allegro
 
Witaj.
Mam na zbyciu- oczywiście za darmo- zimową kurteczkę dziewczęcą Mayoral. Rozmiar 68, taką jak w linku , tylko całą białą, nie zniszczoną, bo córcia miała ją na sobie tylko kilkanaście razy, mam też różowe futerko wiosenno- jesienne w rozmiarze 74- również kupione w zeszłym roku- nie zniszczone. Może jeszcze spodnie ocieplane w rozmiarze 62 lub 68 uda mi się wyszperać;-) Jeżeli jesteś zainteresowana- napisz na PW. Pozdrawiam serdecznie Ciebie i Twoje dzieciaczki.
MAYORAL ciepła kurtka dziewczęca r.74 (1892947518) - Aukcje internetowe Allegro


napisałam na pw bardzo dziekujęę i pozdrawiam:)
 
kochane mamusie potrzebne so butki na zimę dla chłopców niestety chyba nie dam rady kuoić bo nie mam kasy starszy ma 26 a młodszy na24 jeśli ktoś m,a niepotrzebne bardzo prosz e z całego serca
 
Owszem, wiem od admina, że dokumenty dotarły i potwierdzają, ze łatwo nie jest. Chcielibyśmy jednak wiedzieć co robisz, aby swoją sytuację poprawić? Bardzo łatwo uzależnić się od pomocy innych, a to prowadzi w ślepy zaułek. Poczytaj sobie wątek https://www.babyboom.pl/forum/mozes...2010-moj-narzeczony-zginal-43013/index98.html - tam dziewczyna, której naprawde jest cieżko - Kfiatka - walczy o swoje i daje to rezultaty. Jak się obserwuje kogoś tak zdeterminowanego, to aż chce się pomagać....

nawet jeśli nie ma 100% efektów tej walki, to wie i ona i my, że zrobila wszystko co mozliwe, aby swoją sytuację poprawić; zaczęła od najprostszej formy, czyli wątku na forum i poproszeniu o pomoc, ale bynajmniej na tym nie skończyła :)
 
Ostatnia edycja:
Krupka zgadzam sie z Toba w 100% Kfiatce wszystcy chętnie pomagają bo mamy 100%pewności że potrzebuje tej pomocy i że naprawdę nie łatwo Jej o nią prosić ale też nie spoczeła na laurach tylko naprawdę walczy żeby poprawić swoją sytuację ,i nie piszę ciągle że czegoś potrzebuje tylko prubuje sobie radzić jakoś .
Aniu jak męza poszukiwania pracy?? w okresie letnim napewno miał okazję zarobic u gospodarzy . Piszesz ze siostra tez ma dzieci moze ona ci podaruje ubranka ?? wiem że jest cięzko majac trójkę dzieci ale musicie zacząć robić coś żeby poprawić swój byt i stanąć na własnych nogach.Pozdrawiam Was i trzymam kciuki żeby sie wkońcu odmieniło wasze życie!!!
 
reklama
anka wysłałam Ci dziś ciuszki dla córci. Wybacz, że tyle to trwało.Dla Twoich synków na razie niestety nic nie mam.U siebie w okolicy mam też potrzebującą dziewczynę , której dawałam do tej pory ciuchy po moim synku. Jak z czegoś mój łobuziak wyrośnie, to bedę pamiętać o Tobie.
Pozdrawiam Ciebie i dzieciaczki.
 
Do góry