reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Znowu to samo

Wiesz, ja się naprawdę nie nastawiałam że teraz to ten miesiąc, że się uda a potem to plamienie plus bóle brzucha. Mówię-Bingo! Oprócz tego ból piersi, zgaga kilka dni, ciągle mi gdzieś śmierdzi palnym plastikiem więc byłam już nastawiona na pozytyw. Nie wiem czy taki test w dniu spodziewanej miesiączki może nie wykazać ciąży. Na tą chwilę jestem dokładnie 2 tygodnie od stosunku i tydzień od zagnieżdżenia które sobie wymyśliłam.
Natalia a ty dokładnie ile? Nie robiłaś testu?
Przepraszam, że piszę tak nieskładnie ale to mój drugi post na jakimkolwiek forum. Nie chcę być sama z głową pełną myśli..
Plamienie miałam 4 dni temu@ ma byc 30 przytulanki były przed i w owu i po. Nie używam już testów owu wiec nie wiem kiedy dokładnie. Nie testowałam czekam ewentualnie do weekendu
 
reklama
Do góry