reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobki,przedszkola, babcie, nianie i inne "pomoce" mam i mamy pozostające w domku

reklama
Don gratulacje, Franuś bardzo dzielny :-)
Zapisaliśmy Krzysia do żłobka państwowego od września. Mam mieszane uczucia, jeszcze sporo czasu i zobaczymy czy tam pójdzie. A wiecie może kiedy są wyniki zapisów, bliżej września czy już wczesniej coś wiadomo?
 
Ypra to chyba musisz sprawdzać sama. Moi znajomi zapisali syna w lipcu zaraz po urodzeniu do żłobka.Chodzili miesiąc w miesiąc się pytali i nie mieli odpowiedzi.W styczniu zaczęli panikować bo kumpela do pracy w lutym wracała. Młody się dostał od marca i to na razie na okres próbny.
 
Don, gratki dla Franka, bo świetnie sobie radzi. Mój Mat zasypiał tylko na cycu, a żłobku nagle nauczył się sam zasypiać i to z innymi dziećmi na sali. Chyba w grupie wszystko raźniej:tak:.
 
Ja do państwowego musze dzwonic co 2 miesiące i potwierdzac chcec uczeszczania Franka do złobka, ale narazie nikt nie mowil czy sie lista przesunela czy cos....moze jak bede w marcu dzwonic to sie zapytam jak tam stoimy z miejscem...
 
reklama
Do góry