reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zioła Ojca Sroki nr 3

lizbona

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
11 Maj 2024
Postów
127
Hej, piłam zioła ojca sroki nr 3 przez cały miesiąc, od 4 dni wiem, że jestem w ciąży (dziś Bhcg 70), czy mam jeszcze pić zioła czy mogę je odstawić? Podobno podnoszą progesteron i się boję z nich zrezygnować. Jak robiłyście? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji 🙈 czy skończyć pić je stopniowo np pić po pół szklanki czy mogę od razu odstawić? Dzięki ❤️
 
reklama
Przepraszam, że nie na temat, ale mogę zapytać jakie bierzesz i jak dawkujesz ?
jest na allegro aukcja i w niej jest super opisane ❤️

Zaczynasz pić od 1 dnia miesiączki, płaska łyżeczka ziół, parzysz pod przykryciem 30 min, pijesz tuż przed spaniem 😊 i tak do owulacji lub do końca cyklu, można pić 3 całe cykle, później odstawić na miesiąc i znów można 😊
 
jest na allegro aukcja i w niej jest super opisane ❤️

Zaczynasz pić od 1 dnia miesiączki, płaska łyżeczka ziół, parzysz pod przykryciem 30 min, pijesz tuż przed spaniem 😊 i tak do owulacji lub do końca cyklu, można pić 3 całe cykle, później odstawić na miesiąc i znów można 😊
dziękuję 🥰
 
Dobra, jakby ktoś pytał i szukał odpowiedzi to odstawiłam zioła z dnia na dzień. Większość ziół z tej mieszanki nie można stosować w ciąży, więc odstawiać dziewczyny od razu po dowiedzeniu się o ciąży 😊
 
Ja również bym odstawiła od razu :) jak się martwisz o progresteron to w razie coś kontroluj go podczas badań :) i oczywiście gratulacje :)
 
reklama
reklama
Do góry