reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielonogórski bazarek - sprzedam, kupię, oddam, zamienię...

Cześć mam do sprzedania karuzelę Fisher Price z projektorem i misiami stan b.dobry cena 100zł ,matę edukacyjną Fisher Price rain Forest stan b.dobry użyta kilka razy, cena 70 zł, termometr elektornicznydo ucha i czoła canpol babies użyty również kilka razy (mamy inny ) cena 50 zł

Ps. w dalszym ciągu poszukuję torby Bebe Confort jestem zainteresowana nawet wymianą
:)!

Zobacz załącznik 482889 mata.jpgtermometr.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sprzedam NOWY komplecik na lato/ piżamki mothercare 12- 18 m-cy (86) 2x koszulka, 2x spodenki. Moim zdaniemmoże być to zarówno komplecik na lato jak i piżamka. Super jako ubranko na plażę! Sprzedam za 45 zł + kosztywysyłki ( wg cennika poczty polskiej). Nowy z metką, w sklepie kosztował 69 zł
P1160240.jpgP1160232.jpgP1160233.jpgP1160234.jpg
 
Sprzedam hustawkę wolnostojacą za 40 zł
kontakt na priv -wyslę zdjęcia na maila, stan :zadbana, obitawłasnorecznie takerem ekoskóra w kolorze ecri bo materiał mi sie brudził-a eko przetarłam szmatka i po problemie :)
na terenie zg transport gratis- hustawka dla dziecka siedzącego :) ważne do końca tygodnia :)
 
KUPIĘ kombinezon zimowy w stanie bdb lub idealnym dla chłopca, najlepiej TCHIBO, COCODRILLO, H&M lub F&F ( tesco) w rozmiarze 86- 92 :-)
 
reklama
Do góry