reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielonogórski bazarek - sprzedam, kupię, oddam, zamienię...

Hej
Po świątecznych porządkach nazbierała mi się mała wyprawka dla maluszka, rzeczy w większości nowe, których nie zdążyliśmy zużyć, bądź w idealnym stanie.
W skład wyprawki wchodzi:
Opakowanie pieluszek Dada 2, całe, nieotwarte, 78szt.
Termoopakowanie BabyOno, nowe
30 wkładek laktacyjnych BabyOno, w folii bez kartonika.
Herbatka laktacyjna Hipp, granulowana, cała, (najlepiej spożyć do 06.12)
Krem Nivea przeciw odparzeniom, prawie cały (użyty może 2x) ważny do 10.13
Prześcieradło frotte do łóżeczka, nowe
3 śliniaczki bawełniane Canpol Babies, w idealnym stanie (bez śladów użytkowania)
buciki niemowlęce, wkładka 10cm, w idealnym stanie
Gratis dorzucam ponad 20 gazet i mini poradników (Mamo to ja, Dziecko, Mam dziecko, M jak Mama itp.) z 2011 r. oraz 4 próbki kremów dla dzieci, ważne do 2013 r.
Allegro.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć na aukcje
Allegro.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć na aukcje
Allegro.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć na aukcje
Allegro.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć na aukcje
Allegro.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć na aukcje

Więcej informacji na priv.
Oferta ważna do środy, potem wystawiam na allegro, za całość chcę tylko 50zł
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny! Mam do sprzedania wózek trzyfunkcyjny:

X-Lander XA
+ DODATKI

FULL OPCJA

Pół godziny zajęło mi wypisywanie jego zalet, po czym kliknęłam edycję zaawansowaną żeby tekst ładnie obrobić i mi się skasowało ...
Wobec tego tym razem krótko :cool:

Zestaw zawiera:

Wózek X-Lander XA + Gondola X-Pram + Fotelik samochodowy X-Car Baby (0-13 kg)
Kolor ROCKY
Dodatki: Torba X-Bag 3 + przewijak, Saszetka X-Waist Bag, Śpiworek X-Cosy (funkcjonalny zarówno przy gondoli - zamiast kocyka jak i przy spacerówce), Pokrowiec przeciwdeszczowy na gondolę X-Raincover, Pokrowiec przeciwdeszczowy na spacerówkę (dokupiony, uniwersalny).

ZDJĘCIA:
http://tablica.pl/oferta/x-lander-xa-3-funkcyjny-dodatki-IDZsjj.html

Cena za całość: 1 300,00 zł
Kontakt: 606 825 453


Zapraszam do oglądania w ZG.
 
Ostatnia edycja:
Ostatnia edycja:
fotelik (leżaczek bujaczek) fisher price sprzedam- zdjęcia na maila powysyłam chętnych na priv poprosze :) 40 zł okazyjnie :) w super stanie bardzo zadbany wyprany przewaga nad innymi modelami taka że łatwo pokrowiec sie sciaga by czystosc zachować itp
model jak ten
FISHER PRICE Bujaczek Leżaczek Fotelik bon+gratis (2302133506) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

fotelik samochodowy 0-13 kg a wkładka dla małego dziecka, czerowony, z daszkiem i ochronką na nózki, stan idealny bo uzywany zamiennie z innym fotelikiem - za symboliczne 10 zł by sie pozbyć ;)
chętni prosze o priva

SPRZEDANE :) poleciało do pewnego chłopca jeszcze w brzuszku co to zaraz się urodzi (oby się dobrze korzystało!)
 
Ostatnia edycja:
Dziekujemy bardzo:))) Chłopiec będzie zachwycony, tak jak i jego rodzice zachwyceni są i przedmiotami i poprzednimi właścicielami:))
 
reklama
Do góry