reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zgłoszenia do Listy Lipcowych Mamuś :)

Tak , jak popatrzysz nizej to znajdziesz watek "zabkowanie, czyli zeby, zabki , zabeczki" Tam jest o pierwszych i kolejnych zabkach naszych maluszkow!!! Nie musisz przeszukiwac calego forum tylko poszperac u nas na lipcowkach!!!
 
reklama
Hej, moja Emilia tez sie urodzila w lipcu 2006:happy:.Dokladnie 24 o 16.50.To byl najszczesliwszy dzien w moim zyciu. Juz jutro bedzie miala 7 miesiecy i ma dwa zabki.Pozdrawiamy wszystkie szczesliwe mamusie i starajace sie dziewczyny:-)
 
Witamy w naszym gronie nowe dziewczynki-i znowu dziewczynki:-D:laugh2: a gdzie się podziali chłopcy??? Forum zdecydowanie zdominowane przez płeć piękną:tak: ale to nie szkodzi:-)
Zapraszamy na pogaduchy!!!
 
Witamy Mangolię, Izabelkę i Lusię z dzidzami...:tak: :tak: :tak:

Lusiu jest mi tymbardziej miło Cię powitać, bo ja też jestem z Bydgoszczy a mój synuś, Mikołajek, urodził sie dzień wcześniej przed Twoją Juleczką.
Buziaczki od Nas!!!:-D :-)

KasiuLLka.
 
Witamy nowe Mamusie i ich aniołki!!!

A dla Emilki dużo buziaków z okazji ukończenia siedmiu miesiączków!!!!
 
Witam Kasiulkę i Mikołajka - jak to miło poznać Mamę ze swojego miasta! Tym bardziej, że nasze maluszki są prawie z jednego terminu.
Pozdrowionka!!!
Lusia
 
reklama
Do góry