reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zgłoszenia do Listy Lipcowych Mamuś :)

Lepiej późno iż wcale, więc zgłaszam moją Natalkę, ur. 30 lipca, 2540g 49cm. Postaram się wkleic zdjecie Natusi, ale moje zdjecia mają za dużą pojemność i jakoś musze je zmniejszyć.

Pozdrawiamy i witamy wszystkie MAMY i DZIECIACZKI!
 
reklama
Marishka Ciebie i Twoja Natalke rowniez witamy w naszym gronie i naprawde zachecamy do pisania!!!
 
super, następna mamusia z córcią:tak: witamy i zapraszamy do nas. Im więcej nas tym lepiej zwłaszcza że ostatnio takie pustki na bb ;-)
 
Agusie i Natalkę, Marishkę i drugą Natalkę serdecznie witamy....super :-) , że jesteście z Nami, późno to też fajnie. Buziaki.
 
Co prawda napisałam już wcześniej parę zdań o nas czyli o mnie i Marcelku, jednakże postanowiłam również przypomnieć się na tym wątku, ponieważ dziś umieściłam parę fotek Marcelka w fotoalbumie.
Marcel urodził się 28 lipca z wagą 3890 i 57 cm. o godzinie 9:30.
Poród mój był cudowny trwał zaledwie 2,5 godziny. Także jak ktoś mnie pyta jak to jest to ja na to :rewelacja:)
Od początku ciąży czułam że to będzie Marcelek i tak się stało.
Kocham go nad życie. :happy::happy::happy:
 
Witajcie! Jestem mama lipcowej Marysi i bardzo chcialybysmy sie przylaczyc do Waszego grona. Co prawda nie do konca jeszcze wiem, jak tu sie poruszac, chociaz zalogowalam sie baaaardzo dawno temu, bo az na poczatku ciazy, ale z nadmiaru ciazowych wrazen zapomnialam o forum. Teraz od jakiegos czasu zaczelam Was podczytywac i bardzo mi sie u Was podoba:tak: . Marynia urodzila sie 12. lipca. Jezeli uda mi sie rozgryzc kwestie wstawiania zdjec, to z przyjemnoscia sie zaprezentujemy:tak: . Boje sie jednak, ze moze byc ciezko, bo technicznie to ze mnie straszna ofiara losu...
 
reklama
witamy nową mamusię i zapraszamy:tak:
no i kolejna panna do nas dołączy a na początku forum było zdominowane przez kawalerów:-D:laugh2:
 
Do góry