reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zgłoszenia do Listy Lipcowych Mamuś :)

przepraszam Kaju ale nie przywitałam się z Tobą wcześniej a więć spóźnione
WITAJ WŚRÓD LIPCÓWECZEK!!!!
 
reklama
Witaj Kaju :) Fajnie, że dołączyłaś do nas - zobaczysz, że nie będziesz załować, wręcz przeciwnie ;))) Ciekawe kto tam u Ciebie w brzuszu sie ukrywa:) Ja moze dzis bede wiedziala - jak nam dzidzius pokaze :)
 
:-*Witam elpisku i kamilko.Ja naprawde nie moge się doczekać tego usg.Ale maluszek za każdym podgladem robi mi psikusy i pokazuje tyłeczek hehe.Ale teraz to go przechytrze ;D
 
prawie po wszsytkich :)
najbardziej uniwersalny jest "o wszystkim i o niczym", ostatnio chodliwy jest watek galerii brzuszkow, płci i zdjec z usg... Zreszta zobacz po ilosci postow i ostatnio odwiedzanych :)
 
Tak jak Elpis mowi, gadamy o wszystkim i wszedzie (prawie).Poszperaj troche i z czasem zobaczysz na ktorym watku ostatnio bylo goraco!!! Teraz nawijamy o lozeczkach w watku "akcesoria..."
 
czesc dziewczyny , przepraszam , ze sie wcinam ja z sierpniowek , kasiek mam pytanko bo zauwazylam , ze chyba z Kraka jestes , cszy wybralas juz szkole rodzenia ???? mozesz cos polecic ???
pozdrowienia dla mam lipcowych ;D
 
reklama
Elo Silunia :) Widziałam Twojego posta na wątku regionalnym ale niestety nie mogę Ci nic doradzić bo jeszcze się do szkoły rodzenia nie zapisałam. W związku z tym, że myślę o porodzie na Siemiradzkiego prawdopodobnie zdecyduję się na ich szkołę rodzenia na Al. Słowackiego. W przyszłaym tygodniu będę tam telefonoiwać zeby się dowiedziec o szczegóły to dam Ci znać na priva. Masz już wybrany szpital?
 
Do góry