reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie naszych maluszków ( kolki i inne dolegliwości)

o matko jak ty dalas rade eh ... no coz jak tzreba to trzeba tylko wiem ze jak zaczne dokarmiac butelka to cycki nie bedzie chcial wcale ciagac pewnie :( i mam nadzieje ze chwilowe te moje dokarmianie ... zobaczymy w poniedzialek
Kaśka nie stresuj się będzie dobrze!!!! tylko odciągaj pokarm żeby zastoje ci się nie porobiły.
 
reklama
wiewióra moj synus tez miał zółtaczke i troche mu sie nasilała ale położna kazała koło okna kłaśc na swiatło i przeszło...
 
Ja bylam wczoraj u mojego profesora dermatologa ze soba i z malym i tak u mnie: pomimo porodu skaza nie zginela, jeszcze mam to dziadostwo, a mał jak na razie czyściutki jak ryba :happy: (jedno szczescie), ale musze jeszcze troche sie pomartic, bo skaza bialkowa wychodzi dopiero na 3 miesiac zycia (a tego nie wiedzialam - i zapytalam sie swojej mamy czy ja to mam od urodzenia, a ona mi powiedziala ze tak od 3 miesiaca :eek: wiec cos w tym jest). Wszstkie krostki wysypki i tym podobne przed 3 mż to na pewno nie skaza bialkowa tak powiedzial profesor Henryk Szermach. I do puki karmie piersia maly moze ale nie musi dostac to jeszcze pozniej.
 
Michasia dzisiaj waży 3640 w ciągu 12 dni przybrała 480.....
Witam kaśkę!! ja to juz sie za toba steknilam chyba :sorry:

To Michasia wazy tyle co moj maly na ostatnim wazeniu w piatk, ladnie juz idzie do gor:cool:y, najwazniejsze ze jej waga nie spada.

A to ze marudzi to teraz nawet i moj zaczyna miecswoje fochy i co mu zrobie :eek:, chyba jedynie moge go zjesc :-p, bo strasznie kocham tego szkraba, łobuza a najbrdziej to jak sie zlosci i chce mi pokazc kto tu rzadzi

ja i tak cie podziwiam zaopieke nad tymi dwoma kruchymi istotkami
 
a u nas noc po problemach kupkowych nawet spokojna mały spał po 3 godziny wiec standardowo a i kupki robił normalnie bez trudu-ale nie zapeszam....
 
U nas cała kolekcja butelek, Avent, Nuk, Love, Tomme Pipi maz kupił tez tego dr Brownsa, kurcze myslisz ze ona cos pomaga? Moze i ja sie na nia przezuce bo mały 5 min po jedzeniu bardzo niespokojny sie robi :-(
co do tych kolek to współczuje Wam dziewczyny..słyszałam ze sa jakies niemieckie kropelki dobre kolezanki moje sobie sprowadzały i były zadowolone.... nazwa na s...ale moge sie dowiedziec no chyba ze któras wie...
 
reklama
To Sab Simplex. Musze chybasobie załatwic o ile moje dziecko ma własnie kolki? Jak jest kolka to czy po przystawieniu do cycka maluch sie uspokaja?

W artykule na temt kolek pisze ze nie pomaga przystawienie do piersi ale to tez pewnie zalezy od dziecka.
Noworodek ma kolkę, jeśli
- dziecko nagle, najczęściej wieczorem, zaczyna głośno, rozdzierająco płakać,
- nie pomaga przystawienie do piersi ani noszenie czy przytulenie,
- brzuch jest twardy i napięty,
- dziecko wierzga nogami i pręży się.

To raczej nie jest kolka, jeśli noworodek
- nie krzyczy, ale popłakuje z różnym natężeniem przed zaśnięciem,
- łatwo się uspokaja, gdy je nosisz i kołyszesz,
- dziecko płacze o różnych porach dnia.
 
Do góry