reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zdrowie Naszych Dzieci

reklama
Idziu Tak tak kupujesz w aptece za 3 zeta :tak: Super działa na stany zapalne błony śluzowej nosa,wywiera teź słabe działanie przeciwbakteryjne i ściagajace na skórę i błony śluzowe. Takźe super inhaluje i natlyszcza obolały nosek :tak: 100% Natural ;-)
Rybciu:-)
 
widzę, że choróbsko się panoszy :(
Zdrowia dla wszystkich.

Ja tez polecam maść majerankową. Oprócz tego, że lepiej sie oddycha, to jeszcze natłuszcza nos i dzięki temu nie obsycha on i nie szypie.
Do psikania polecam tez otrivin dla dzieci. Wg mnie działa lepiej niż nasivin.
Oczywiście, jeśli tylko uda się go psiknąć dziecku do nosa.
Ja jeszcze zawsze daję Jagodzie kilka kropli olbas oil na prześcieradło - tez się inhaluje jak śpi, a klatkę piersiową, plecy i stopy smaruję jej jakąś maścię rogrzewającę dla dzieci (vapo rub, czy coś takiego, ale możliwe, że już mi się te nazwy mieszają).

Co do czosnku, to Jagoda dostaje albo jako sos czosnkowy (dodatek do mięsa), albo w sałatce pomidorowej do obiadu, albo robię masło czosnkowe, tylko dla Jagody robię wersję nieco mniej czosnkową, bo nie chcę jej zepsuć żołądka.
 
reklama
Zdrówka wszytskim zyczymy
Ciekawa jestem jak bedzie u nas noc bo Antos na wieczor miał temp 38,5, ale bardziej mi to na wychodzace zęby wygląda niż na chorobe, podałam mu paracetamol. dziwnie mu te zeby ida, ma 8 sztuk i teraz dolne dwie 3 idą, chyba najpierw powinny 4 wychodzić??
 
Do góry