reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie naszych dzieci - wszystko o chorobach, lekach, profilaktyce.

Dziewczyny pewnie o tym pisałyście, ale nie dam rady się cofać.
Dajecie dalej wit d plus k? czy juz tylko d? bo mi jutro kończ się d+k i nie wiem czy kupować? czy już samą d?
 
reklama
Od 3 miesiąca już podaje się samą witaminę D. Ja czekam aż mi się skończy opakowanie i wtedy już poleci sama D - trochę dłużej będę podawać D+K bo nie robiłam tego za regularnie:zawstydzona/y: a zostało mi kapsułek przynajmniej do końca miesiąca.
 
a sa jakies mniejsze opakowania D+K ? Bo ja sie spotkalam tylko z 36 kapsulkami a nie oplaca mi sie kupowac takiego duzego opakowania- zostalo mi jeszcze 12 kapsulek a do 3 miesiaca jeszcze troche zostalo
 
cześć
kotki nie zabijcie ale nie mam jak poczytać od początku i poszukać bo pamiętam, że któraś pisała o tym. co na zaparcia u maluszka? Kubuś nie płacze, ma brzuszek miękki, gazy oddaje jak zawodowiec tylko kupy nie robi. a to już 8 dni :(. Poradźcie ob zaczynam wariować. A moja pediatra wraca dopiero w poniedziałek z urlopu

i jak u was z kupkami? poprawiło się ? byłaś u pediatry?co powiedział?
 
reklama
Do góry