reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Styczniowych dzieciaczków :):):)

reklama
ja mam album od niemowlaka do przedszkolaka i jeszcze jeden od przyjaciolek, ale zdecydowalam sie uzupelniac ten pierwszy bo jest mniej szczegolowy no i dostalam go od taty ;-) i nie chcialam zeby dziadkowi Michalka bylo przykro :-) noz eby dziadkowi tez bylo milo to Michas dostala drugie imie po nim :-)
 
Pozostaje jedynie uzupelnia na biezaco bo sie zapomina szybko:-Dgdybym nie zapisala to bym juz wileu rzeczy nie pamietala o Natalce np,ze w 3mscu jadala juz o 21 i potem o 4 czyli 6h przerwy:happy:U Marty zaczyna sie stabilizowac ale jedna czy dwie jaskolki jeszcze wiosny nie czynia;-);-)Dwie ostatnie noce przespala w lozeczku tej nocy od 21 do 8 z przerwa na jedzenie o 4 i to ja obudzilam.Jak nie ma kolki to potrafi sama spac:happy:
 
no wlasnie sie zastanawialam czy moja Natalka nie soi zbyt dlugo ale chyba jest ok bo jak zje tak. ok 21 -22 to budzi sie o 5 na jedzenie no ale na noc dostaje resztki z cyca i butle :zawstydzona/y:
 
My Wywolalismy Wczoraj Zdjecia Dla Moich Rodzicow Jest Ich Ok 170 A To Tylko Wybrane Z Tych Co Posiadamy A Jest Ich Ok 300:-) A Oto Nowe Fotki Aryanka:-)
 
ja tez bym taka karnacje chciala miec:-) dlatego ide na solarium;-) on to caly tatus wogole do mnie nie podobny nawet kolor skory sie rozni:-p
 
reklama
Jak już gadacie o spaniu to Emi dzisiaj spała do 6:00 - ostatni raz ciągła cyca o 21:00. Jestem w szoku! rekord świata
 
Do góry