reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zdjęcia Styczniowych dzieciaczków :):):)

aph ja mam wywolanych 200 zdjec do tego jeszcze na kompie ze 150 :baffled: i cciagle pstrykam A Sandrunia to juz wogle ma chyba z 6 albumow swoich ja przez swoje cale zycie niemam tyle zdjec co ona:baffled: hehe
 
reklama
ja na sztuki to nie wiem. jak na razie wywołałam tylko dla rodziców kilka, tzn po 80 szt
a na kompie to mam jego zdjec 3GB:szok:

policzylam z ciekawosci....
2227 zdjec i 18 filmików.:szok: :szok: :szok:
nie liczylam tych na telefonie, ale z 50 sie znajdzie

chyba powinnam sie leczyc:baffled: :nerd:
 
to chyba sa te plusy cyfrowych aparatow, mozna pstrykac do woli. Kiedys, za moich czasow:-D zdjecia nie dosyc, ze ctzarno biale, to filmy drogie jeszcze byly, do tego wywolanie, wiec nikt az tyle nie pstrykal. A zdjecia z dziecinstwa mimo wszystko sa wspaniala pamiatka. Lubie tak usiasc czasami przy kominku i poogladac. najlepiej jeszcze z cala rodzina, ale niestety rodzice daleko.Pocieszam sie tym, ze na swieta do Polski jedziemy:)
 
Ewa-Elexi Ale z Oskarka poważny mężczyzna :-D A te spodenki to chyba pod same pachy mu sięgają co?:-D:laugh2:;-)

Xmamuska świetnie wyglądasz

My jak na razie nie wywołaliśmy żadnego zdjęcia, ale wszystkie są robione cyfrówką i mamy ich już całe mnóstwo, nagraliśmy też już kilka filmików. Ostatnio dostałam z pracy prezent dla Witusia - dwa albumy fotograficzne po 300 zdjęć w każdym :tak: To teraz będę mogła wywołać zdjęcia i zacząć je tam wkładać i opisywać :laugh2:
 
Super dzieciaczki:-)
Chyba mnie w koncu zmotywowalyscie do wywolania zdjec, mam juz folder od dawna i ciagle tam cos dodajemy a wywolanie jakos nie po drodze. Hm teraz robie Martusi mniej zdjec niz Natalce:baffled:dlatego,ze i tak wiem,ze nie wszystkie zdjecia sie wywoluje;-)a ja i tak wole miec zdjecia w albumie niz na kompie.Poki co Natalka ma tylko jeden album 200 zdjec a teraz to juz beda mialy chyba wspolny nie bede ich rozdzielac..Oczywiscie tescie i moi rodzice maja tez od nas po jednym albumie zdjec ale z biegiem czasu jakos entuzjazm do wywolywania zdjec coraz mniejszy..
A macie takie albumy dla dzieci pamiatkowe? Ja sie troche wkopalam;-)i kupilam taki Pierwsze 5lat no i Martusi tez musialam taki sam kupic i teraz musze pamietac o uzupelnianiu;-)przez nastepne 4 i 5 lat dla jednej i drugiej;-)
 
Dziewczyny jeśli chodzi o wywoływanie zdjęc cyfrowych to teraz jest promocja przez internet na Strona główna- caerrfur jest promocja 50 zdjec za 10 zł super okazja ja wyslalam juz kilka zamowien :-) A dziś odebralam zdjecia z innej promocji :-) tez 50 sztuk
 
reklama
Ja dziś właśnie zrobiłam płytkę z filmikiem i fotkami. A w albumie Emilki już ponad 100 zdjęc tylko z 1 miesiąca życia. Teraz czekają następne do wywołania.

Mam też album Moje pierwsze 5 lat Skakanko, trzeba będzie uzupełniać na bieżąco.
 
Do góry