reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Styczniowych dzieciaczków :):):)

Ale Hania miała frajdę na tych sankach. Emilka też je uwielbia, do tego stopnia, że jak je widzi, to trzeba ją choćby po trawie wozić :-):-):no::-):-):-)
 
reklama
Nareszcie napadało trochę śniegu! Byłyśmy na sankach. Było SUPER!
Sliczne zdjecie...Mamy taki sam spiworek jest ekstra.Dostalam od cioci i chcilabym kupic taki drugi ale nei wiem gdzie go kupowla.
U nas snieg padal w Sylwestra o 22 szlysmy z Natalka do domu i nie moglam jej dociagnac bo tylko slady chciala robic.
 
Super macie z tym sniegiem.Jutro wyjezdzam do Polski i mama nadzieje ze Dominik zaliczy przejazdzke na sankach:-D.Bede w rejonie Elmy i ciesze sie ze chociaz ona ma snieg:-p:tak:.Mam tylko nadzieje ze do Glogowa takze dotarl,jak nie to Elma prosimy o wysylke:-D.A nadia wyglada super na tych saneczkach,prosimy o wiecej zdjec :tak:.

Już nie ma! :-:)no: Stopniał!!!! :no::no::wściekła/y::wściekła/y:
 
Fajowe te foteczki na śniegu :tak:

U nas Śnieg spadł w niedzielę dwa tygodnie temu. Maciej wyciągnął swoją mamę i Witka o godz. 20 na spacerek i Wituś po raz pierwszy jechal na saneczkach i dotykal śniegu. Ponoć był nim zachwycony. Ja za to dostałam od nich zdjęcie smsem :cool2: Szkoda, że nie mogłam z nimi być na tym spacerku :-(
 
Zywa Puchatek faktycznie jakis troche nie teges ;-):-p a mzoe ten tort z alkoholem byl i kubusiowe sie w glowie poprzewracalo ;-):-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
a Hania sliczna jak zawsze:tak:
 
Haneczka śliczna, torcik też super, puchatek pewnie miał problemy gastryczne, bo mu twarz wykrzywiło. Królestwo Hani jest super, a rowerek ma fajne stópki na pedałach :-D:-D:-D
 
reklama
Do góry