reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych styczniowych pociech :)

no wlasnie ja sie zastanawialam kiedy wkoncu bede mogla wychodzic z malenka moja.
w niedziele bedzie miala dwa tygodnie wiec mysle zeby ja werandowac tutaj cieplo jest okolo 14-15 stopni a wsloneczku jeszcze wiecej czasami.
prosze o rade doswiadczonych mamus co by zrobily czy by juz wychodzily na spacerki?
i kiedy z nia mam wychodzic po karmieniu kiedy spi czy jak?
i w jakich godzinach lepiej ?


Asteria Z Ninki jaka slicznotka:-)
Mia sliczny usmiech:-)
Pola mam nadzieje ze nasz pierwszy spacer z Emi bedzie rownie udany:-)
 
reklama
Mami mi dziś położna powiedziała, że jak temp przekracza 10 stopni to można od razu wyjść na 15-20 min i nie potrzeba werandować
 
Alka to ja tez tak uwazam, jak Twoja polozna :)
Ja bylam uczona, ze jak jest ponad 10st, to po tygodniu od narodzin juz mozna wychodzic, jak jest na + ale ponizej 10, to werandowac dwa tyg i potem wychodzic. A jak jest -10 to niestety poczekac az maluch skonczy miesiac, w miedzyczasie werandowac po 10min tylko......
Wiec Pola to nie polarnik, bardzo dobrze, ze wychodzisz, hartowanie sie sprawdza w przyszlosci!!!!!
Mami Ty mozesz z Emilka wychodzic na spacerki juz tam u Was napewno!!!!! przyda Wam sie obu dla odstresowania tez :)))
 
Mami, Asteria dobrze mowi, nie przegrzewac tylko!!!!!! warstwa wiecej wystarczy!!!!!!! wyjdz sobie na 20min, zobacz jak mala sie bedzie zachowywac, najlepiej wyjdz po jedzonku na krotka drzemke, Emilka nie bedzie glodna, wiec powinna rozkoszowac sie jazda wozeczkiem :)
 
reklama
Do góry