reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zdjęcia naszych styczniowych pociech :)

Emilka jest przesłodka. Śliczna dziewczynka!

My dziękujemy za komplementy. Kochane Ciocie, to na zdjęciu to było słodkie ziewnięcie! Nie chcecie wiedzieć jak wygląda czerwony alarm w wykonaniu Polci ;)
 
reklama
cudna jest Polcia :))))) zazdroszcze, ze masz ja juz przy sobie, nawet jak milay by mnie bolec sutki.....
Cierpliwosci zycze i na pewno wszystko sie zagoi i bedzie dobrze, wykarmilam dwoje dzieci i za kazdym razem na poczatku bol i problemy, ale widok ssacego dzidziusia jest dla mnie tak rozczulajacy..... ucaluj mala Polcie w stopke od cioci z bb :-)

Emilka slodziutka :) takie malenstwo, a oczka juz roztropne ;) sliczna i wyglada na spokojna!
 
Ostatnia edycja:
Jeju jakie śliczne te Wasze maleństwa. Pola widać już zadomowiona to i może zacząć rządzić troszkę w domku a co tam:-).
Emilka słodka taka ajjj człowiek traci głowę
 
reklama
Do góry