reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych rosnących brzuszków :-)

reklama
To i ja się pokaże :) mi się mój wydaje taaki ogromny, ale może dlatego że nie mam zbyt wiele ruchu.. ale wazne, że w środku jest mały lokator;-)
to z dzisiaj ( ale po pierogach:-p ) :
12 t (2) - Kopia.JPG
 

Załączniki

  • 12 t (2) - Kopia.JPG
    12 t (2) - Kopia.JPG
    47,7 KB · Wyświetleń: 70
Dziewczyny śliczne macie brzucholki, ja oglądając wasze zdjęcia za kazdym razem obiecuje sobie że rano tez sobie pstryknę fotkę i co...do tej pory ani jednej nie zrobilam, muszę sie zmobilizować.

Miliondni- wcale nie ogromny śliczny i w sam raz.:tak:
 
Dagmar siny od zastrzyków tak ? Jak to wytrzymujesz codziennie... podziwiam Cie naprawdę.. maluch ma dzielną Mamę:tak:

No niestety, nie wiem, czy to wina skóry, czy tego, że ona się teraz rozciąga ale statystycznie co 2 zastrzyk kończy się sińcem, bleee.

Nie mam innego wyjścia, ale dzielna to ja już nie jestem. Kiepsko to znoszę :-D
 
Dagmar Clexane stosujesz? Ja mam też ten sam problem:-( cały brzuch siny i kurcze nie mam się gdzie wkuć bo boli jak nie wiem
 
reklama
Do góry