reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjecia naszych pociech

Aasia ty byłas w ustroniu a ja w wiśle a zdjęcia wyglądają jak z innej strefy klimatycznej :-D

mAtma a idź z tą laleczka chucky, zupelnie inaczej wygląda uroczo:)

gosiek śliczna panna roześmiana rosnie

Doti dziewczyny pierwsza klasa

Malinka slicznie wyglądasz, a Kacperek przystojniak
 
Ostatnia edycja:
reklama
Malinka, jakbyś nie napisała, że to fota z mamą to bym myślała, że może z Twoją młodszą siostrą :). mAtma, zdecydowanie wolę tego Bąbla niż laleczkę Chucky :D.
 
20130505_140112.jpg Lenka na majówce ;)
 

Załączniki

  • 20130505_140112.jpg
    20130505_140112.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 56
karolina to w deszczu pod parasolami to zrobione w piątek w Tychach na Paprocanach, natomiast to w Ustroniu to w sobotę a pogoda była całkiem ok tylko trochę mgły w górnych partiach ale było o niebo lepiej niż poprzednie dni w tychach (lało niemiłosiernie).
 
Ostatnia edycja:
żadna ściema:) łikend odjazdowy - do kuzynki do tych, do cioci do sosnowca i z nimi na 2 dni do Ustronia:tak: ufff wytłumaczyłam się!
karo specjalnie dla Ciebie foto jak zachęcająco wyglądały Paprocany w piątek:-D tylko na parkingu człowiek się uśmiechał. Mała też kiepskie widoki maiała z za foliiIMG_0406.jpg
 

Załączniki

  • IMG_0406.jpg
    IMG_0406.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 65
Ostatnia edycja:
reklama
asia8783, zazdrość mnie zżera że taką majówkę mieliście:) marzy mi się morze...
kakakarolina, ja mam jednak bujną wyobraźnię i naprawdę widzę w nim laleczkę chucky, dobrze że mi takich uśmiechów nie strzela w środku nocy, bo bym na zawał zeszła jak nic:-D
 
Do góry