reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zdjecia naszych pociech

synus.jpg

Moja kochana buźka :)
"Facet ale uparty jak baba i do tego akrobata" :) - to słowa lekarza, dopiero po ok 15 minutach USG pokazał siusiaka :)
 
reklama
kruszki, milejdi, no słodkości.
Dziewczyny, macie też tak, że jak oglądacie zdjęcia Maleństw w brzuchu, to się mimowolnie uśmiechacie? :-)
To może i ja się szarpnę na wrzucenie fotki...? Muszę jutro skorzystać z firmowego skanera :evil:.
 
No to teraz nasz Karolek;-)
glowka
Obraz 005.jpg
brzuszek
Obraz 006.jpg
siusiak
Obraz 007.jpg

W macicy obecny jeden żywy płód w położeniu dowolnym, o wym.:
BPD – 42 mm
HC – 158 mm
AC – 133 mm
FL – 29 mm
odpowiada to 18-19 hbd
Serce czterojamowe FHR (+),plus. Cztery kończyny widoczne. Zarys czaszki i kręgosłupa prawidłowy.
Pęcherz moczowy i żołądek widoczne. Łożysko w trzonie macicy, na ścianie przedniej; I stopien dojrzałości. Aktywność ruchowa płodu prawidłowa.Ilość płynu owodniowego prawidłowa.
Biometria płodu nie jest zgodna z terminem porodu wyliczonym z OM.
 
Amna, czyli Bobas zdrowy, wszystko na miejscu :-). Gratulacje.
Tak ogólnie to mnie chyba najbardziej rozczulają zdjęcia na którym widać rączki i usteczka

To i ja się pochwalę :zawstydzona/y:. Zdjęcia z 21 tygodnia i 4 dnia.

1a.jpg
2a.jpg
Siusiaka nie pokażę, bo może by się wstydził kiedyś :-D.
 
Witam. Więc i ja sie pochwalę wczorajszym usg ( miałam drugie prenatalne)
W skrócie wszystko ok, waży aż 417g. (21 tydzień i 4 dzień)
Obraz 001.jpg pod koniec w opisie mam zapis- Płeć- prawidłowe męskie narządy płciowe :tak:
więc potwierdzony ogonek po raz czwarty, mogę robić zakupy :-)
 
śliczne te nasze dzieciaczki :-) jukix, u mnie na takim zwykłym usg, to było kulke jakąs widać, nawet ja - mama tej kulki nie potrafiłam już nic tam dojrzeć, prócz kręgosłupa :-p

oto mója najpiękniejsza, na sto procent, córeńka:

21tyg.2.jpg21tyg.jpg

już się nie moge doczekać ubierania jej w te wszystkie śliczne rózowe ciuszki:-p
 
Ostatnia edycja:
Kochane, cudne foty naszych najsłodszych milusińskich:-D Nic tylko siedzieć i wlepiać się godzinami! Jeszcze raz gratuluję:tak:
 
reklama
ales slicznosci :)tylko nie przesadz z rozowym;)
moja corka jak za duzo bylo rozowego zaczynala przerazajace plakac :D haha moze i byl to czysty przypadek, a le z drugiej strony co za duzo to nie zdrowo :D
 
Do góry