reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zdjecia naszych pociech

amna super, to bedzie parka :) świetnie :) :-D matko ja tez bym juz chciała wiedzieć a wizyta dopiero 15 marca :crazy:
 
reklama
U nas sie dzisiaj okazalo,ze synek bedzie :-D
Zobacz załącznik 443846
A tu sie maluch schowal,ze tylko glowe widac hehe,ulozony miednicowo i dlatego bylo widac siusiaka hehe.
Zobacz załącznik 443847


Amna, jakie to cudo jest ten Twoj chłopczyk ! gratuluje bardzo bardzo :-) ja mam jutro w koncu wizyte u gina, i dostane skierowanie na usg, wiec mam nadzieje za jakis tydzien wkleje tu zdj mojego malenstwa
 
a wiec laski moje kochane, moja dzidzia postanowila polezec dzis na brzuchu w czasie usg i ogolnie bardzo ciezko sie ja mierzylo, nie mowiac o ustaleniu plci :)
no i po 15minutach ogladania tego lezakowania, ogladania twarzyczki ktora beszczelnie zdziwiona patrzyla sie w nasza strone i chyba sie zastanwiala co my wlasciwie chcemy, pani kazala nam pochodzic pol godziny po szpitalu...
to poszlismy :)
wypilam pol litra sprite.. nie bylo nic innego poza gazowanymi napojami :/
no i spowrotem na usg
troszke lepiej sie ustawila, ale dalej zacisniete nogi, za chiny nie mozna bylo dojrzec plci
udalo sie ustalic za to pewne szczegoly jak wymiary :D
a wiec mniej wiecej nasze dziecie mierzy 23,8cm, wazy z danych mniej wiecej 331,60g
pozostalych danych nie bede pisala zeby Was tu nie zanudzac :)
no jest zdrowiutkie, wali beke z rodzicow od malego, moj M mowi ze nastepny uparciuch rosnie :)
oto ziarenko numer 2:
Photo0828.jpgPhoto0829.jpg
 
Kruszki gratuluje zdrowej dzidzi! No to mały uparciuszek z niej/niego. Czy ja dobrze kojarzę, że idziecie jeszcze na jedno usg jak będziecie w Polsce?? Mam nadzieję że wtedy się okaże co tam się kryje. Bo tak trochę głupio nie wiedzieć do końca ciąży co się nosi w brzuszku. A zdjęcia super :-)
 
reklama
no wlasnie chcemy pojsc, ale ja juz zrezygnowana, generalnie mysle ze nam nie pokaze do konca co tam jest miedzy nogami :) takie mam dziwne przeczucie:) jak to dziewczynka i tak sciska nozyny to chwala jej, niech sciska od malego :D ale jak chlopak to moglby sie pochwalic co nie :D
 
Do góry