reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zdjecia naszych pociech

reklama
Alez sie te dzieciaki nam zmieniaja i wszystkie sliczne i slodkie. To ja tez sie moze moja dziewczyna pochwale.

IMAG0864.jpg
IMAG0860.jpg
IMAG0853.jpgIMAG0833.jpgIMAG0837.jpg
 
Gosha, dokładnie o tym samym pomyślałam jak obejrzałam zdjęcia Olivki :tak:. Świetne dziewczynki. No i wszystkie Dziećki super: Nadia k4roli rozchichrana :-), Tymek marci przystojniacha, Wiktoria gośka-82 powala oczętami, mały klonik martyny - bardzo fotogeniczna, Kacper malinki wygląda jak z reklamy tego fotelika :-), Tola wweronki mała rozrabiara :-), Ninka irisson przeeeeesłodka, i córy doti takie słodkie na zdjęciach (a tak na nie narzeka :-p). Całe szczęście mój Tymek mimo że lipcowy, to jednak sierpniaczek. Bo sierpniaczki 2012 są NAJLEPSZE :-D.
Gosha, on stoi!! :szok: Boshe... A mój Tymek zaledwie przesuwa się po podłożu jak foczka... A Twój Tymek STOI JUŻ NA WŁASNYCH NOGACH! No jaaaaaa... Wszystkiego naj dla Tymka :-).
I dla Lenki też wszystkiego naj :-). Królewna mała.
 
Ostatnia edycja:
reklama
O rety ale ten Twoj Tymek juz duzy. Jak patrze na niego i na mojego jeszcze lezacego pierdółke to nie wydaje mi sie ze dzieli ich wiecej tygodni. I jakos nie moge sobie wyobrazic, ze on tez niedlugo taki bedzie.

A Lenka cudowna. Sliczna dziewczynka. A no i oczywiscie Tola i Olivia tez:-)
 
Do góry