reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjecia naszych pociech

001.jpg005.jpg
 
reklama
Gorgusia, nic to :tak:. Głowa nie śmietnik, coś może z niej wylecieć :-p. Postanowiłam, że nie będę się póki co przejmowała. On mi wygląda tak jakby się kładł na nogach nie po to żeby taką pozycję sobie przybrać i posiedzieć w ten sposób, tylko łapie się za stopy albo łapie coś przed sobą. Po prostu chyba musi jeszcze trochę czasu upłynąć aż nie nauczy się tak balansować ciałem żeby usiedzieć sam.
 
Wrzucam fotki, tak jak milionka, bo mi się spodobały takie fotki przedstawiające dziecko w różnych sytuacjach :-p.
No, to lecimy:

Myśliciel:
IMG_8112.jpg

Człowiek-demolka :rolleyes2::
IMG_8209.jpg

Co nie trafiło do nosa albo do oka, to trafiło do buzi :-D:
IMG_8214.jpg

Tymkowe więzienie ;-):
IMG_8314.jpg

Horror?
IMG_8318.JPG

Dzisiejszy irokez - sam się zrobił przy suszeniu włosów ręcznikiem :-):
IMG_8365.jpg

Młody gniewny:
IMG_8368.jpg
 
Ostatnia edycja:
Dzag, gniewny? Przecież on ziewa ;P
Rehabilitantka nam w pon. mówiła, że takie maluszki, jak już siedzą, to wręcz powinny się podpierać rękami. Jak np. łapią coś, co jest obok nich, to powinny jedną ręką oprzeć się o ziemię albo o swoje nogi, a drugą wyciągnąć po przedmiot. A nie balansować z rękami w powietrzu :) Jak się tak podpierać nauczą, to potem łatwiej im zmieniać pozycje - do leżenia, raczkowania itp. I to chyba jest naturalne, bo Drobina tak właśnie robi :)
 
Dzag Twój synek tak mi się podoba, że jakbym nie wiedziała jaki Szymcio bedzie to taki mały urwis by mi się marzył:)
Irisson kocham te oczy :)
Doti no na zdjeciu to małe aniołki-spokojne:)
Danuś ale wesołek kochany.
 
Dzag, świetny irokez! a propos demolowania - toliśka opierając się o pałąk swojej wypasionej farmy potrafi ją PRZEWRÓCIĆ. a potem złożyć waląc rączką w drugi pałąk :rofl2:

tolka demolka:

20.02.13:2.jpg

o kurcze jedno zdjęcie mi się do góry nogami wkleiło ;)
 

Załączniki

  • 20.02.13:1.jpg
    20.02.13:1.jpg
    27,4 KB · Wyświetleń: 28
reklama
Do góry