reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjecia naszych maluszkow

Oleńka ja widze poprzednie zdjecia nie wiem co xle zrobiłam :( spróbuje jeszcze raz :)

moja Kali :)
24fff20002d4b497med.jpg
 
reklama
Marcel widać że fajny chłopak, ślicznie sie uśmiecha :tak:
Kalinka śliczna, i pięknie siedzi sama :-)
Vusia - Juleczek to mały przystojniak:tak:. To masz profesjonalne zdjęcia?
Magda12345, dziekuję :-). Zdjęcia robię sama, jak tylko chce mi się rozkładać sprzęt :-)
 
Zdjecie Kalinki rewelka...patrze na date zdjecia aby zobaczyc jak dlugo ma juz zabki a tam 01.12.2010...To u Was zaraz gwiazdka:) Zazdroszcze Wam:)
 
reklama
Zdjecie Kalinki rewelka...patrze na date zdjecia aby zobaczyc jak dlugo ma juz zabki a tam 01.12.2010...To u Was zaraz gwiazdka:) Zazdroszcze Wam:)


:) daty niewyraźne a dokładnie 02.11.2010 i 02.12.2010 miesiąc mam jako pierwszy ustawiony i w sumie zastanawiam się dlaczego... a ząbki dokładnie miesiac mają bo znalezione 12 stycznia :)
dziękujemy za miłe słowa :)
 
Do góry