reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych II kreseczek i ciążowych brzuszków

Dziękujemy ;) niestety uda oberwały pierwsze, pozniekształcały się, nie dość że rozstępy od kolana do tyłka mam to jeszcze jakby celulit tylko taki gruby mi sie porobił ;/
 
reklama
sembo a stosowalas cos przeciwko rozstepom?czy nie? Bo ja sie smaruje i nie wiem czy ma to wiekszy sens i czy faktycznie dziala:dry:
 
ja odkąd test ciążowy wyszedł pozytywny co wieczór smaruje sie oliwką J&J a od jakiegoś miesiąca mam też dwa balsamy przeciw rozstępom, jeden na brzuch a rdugi na uda i tyłek ... jak wieczorem się cała wysmaruje to musze stać 15 minut aż sie wchłonie inaczej sie przylepiam do pościeli haha
 
sembo hahaha ..no własnie to w calych tych zabiegach najgorsze,tez stoje i sie wchłaniam:-D Coz smarujmy sie,przynajmiej bedziemy wiedziec ze zrobilysmy co sie dalo:dry:
 
Ja chodze glownie w legginsach i tunikach - najwygodniej. Ale w swoje spodnie tez sie mieszcze, bo wszystkie biodrówki, tylko jak siedze to musze rozpinac;) Chce kupic dzinsy ciazowe ale czekam jeszcze, bo nie wiem czy w tylku nie przytyje i szkoda by je bylo potem na bok odkladac:dry:
 
bbnazwa.jpgnazwa.jpg

I ja się pochwalę :)
 
reklama
Do góry