reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych II kreseczek i ciążowych brzuszków

reklama
Ten mój brzuch to już się chyba nie zmienia....
I chyba jednak nie opadł jeszcze ani trochę:/

3536.jpgprzeglad.jpg
 

Załączniki

  • 3536.jpg
    3536.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 98
  • przeglad.jpg
    przeglad.jpg
    35,8 KB · Wyświetleń: 135
nanu, masz jeszcze kupe czasu, brzuch w pierwszej ciąży opada nawet tydzień przed porodem więc luzuj :p W wielkim brzucholu nie ma nic fajnego uwierz mi, ciesz się że jesteś w stanie zrobić wszystko wokoło siebie, ważne że Matylda jest zdrowa :p
 
Sembo ja nie narzekam że on za mały:) ba! Nie wszystko potrafię zrobić koło siebie, pedicure mnie najbardziej wkurza ze sama nie daje rady.
A co do terminu porodu? Na razie się nie wyrywam:)
Najchętniej po majowce; ) niech Matylda będzie donoszona; )
 
Mam to samo, czekam na "po majowce". Wtedy moze wychodzic nawet 6.05 :) Już starczy wrażeń i doznań ciążowych, chce juz babla przytuli, 3 kolezanki już wózki prowadza, ja tez doczekac sie nie mogę.
 
noelle - brzuszek masz cudowny :) ale gdybyś chciała się wepchać przede mnie w gigantycznej kolejce i powiedziałabyś, że jesteś w ciąży to pewnie bym Cię nie wpuściła, ze stwierdzeniem, że nie wierzę :D :p Zazdroszczę Ci!

sembo, ewelinka - o kurka :D ale macie czadowe brzuchy! Takie odstające i opadnięte :D NIIISSSSKOO macie brzuszki!

Rysia - nie masz giganta, tylko uroczy ciążowy brzuszek, ale wciąż w chmurach :D

Fiołkowa - brzuszka nie widać, ale fryz ładny :D troszkę inaczej wyobrażałam sobie Ciebie :)

Natalia - zgrabny :D

Kinga - zakochałam się :D cudowny chłopczyk!

nanu - fajne zestawienie. Ja przy Mili robiłam duzo fotek, a teraz wstyd przyznać, tylko raz :( muszę jeszcze załapać się na jakąś sesję zdjęciową :(

widzę, że większość zarezerwowała termin porodu na pomajówkowy :D 6 maja wszystkie będą okupować porodówki :D haha
 
mi dzisiaj byla sasiadka ,ktorej z rok nie widzialam wyskoczyla z tekstem: oooooooo dzidziusia sie spodziewacie (mysle:fajnie,chociaz na tydzien przed terminem widac ze to ciaza).A ona do mnie dalej,tylko tak cale lato Pani z brzuszkiem biwgac bedzie a w upaly to ciezko...

no i spoko...tylko ja planuje rodzic na dniach...;-)

dziewczyny piekne brzuszki.Az szkoda ze powoli te brzuchy nam sie rozpakowuja....ja bede tesknic za swoim...mimo ze juz sie doczekac malej nie moge!!
 
reklama
Do góry