reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

reklama
to i ja się pochwalę jakoś z przodu duży mi ten brzusio wyszedł;-) ale mi się pyza zrobiła:szok:
Zdjęcie-0012.jpgZdjęcie-0011.jpg
 

Załączniki

  • Zdjęcie-0012.jpg
    Zdjęcie-0012.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 115
  • Zdjęcie-0011.jpg
    Zdjęcie-0011.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 107
Hej, sliczne brzuszki :)

Straciatella, Twoj biust nie umknal i mojej uwadze, pogratulowac :D Widze ze szczuplaczek z Ciebie jak i ze mnie. Powiedz mi, czy ruchy dzidziusia nie bywaja dla Ciebie wyjatkowo bolesne? Bo ja nie majac grama tluszczyku odczuwam to bardzo dotkliwie i sie zastanawiam czy to wina mojej budowy.
Aha, i powiedz mi ile wzroslo Ci na wadze od poczatku?
 
reklama
Dziekuje dziewczyny za komplementy :zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Biust rzeczywiście ogromny jak na mnie, ale męża i tak to nie rusza. Zresztą, chyba nie jestem dla niego atrakcyjna w tym stanie :nerd::confused:

Nanncy - nie wiem czy to wina budowy ciała, ale też odczuwam dosyć boleśnie kopniaki.
Z tym, że mały upodobał sobie kopanko w pęcherz i żebra. Inne miejsca nie są tak dokuczliwe dla mnie.. A wygina się, wystawia stópki tak, że moge wyczuć całą - nie jest to bolesne ;-)

Startowałam z wagą 45/46 kg. Obecnie mam 57 :laugh2:

Wszystkie brzuszki piękne! Oj nic tylko przytulać, głaskać i całować :-p
 
Do góry