reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

reklama
Zazdroszczę Wam takich pięknych brzuszków, mój malo rośnie, mało zauważalny - prawie wcale. A od wczoraj jakoś się zmniejszył, zauważyłam to w aquaparku :-D
Równiutki 15 tydzień , zdjęcie zrobione po małym obiadku.
15 tydzień 0 dzień.jpg
 

Załączniki

  • 15 tydzień 0 dzień.jpg
    15 tydzień 0 dzień.jpg
    10 KB · Wyświetleń: 87
dzięki, dziewczyny! :)
no ja do maja raczej nie dotrwam... termin na maj, ale gin mówi, że wysypię się raczej w kwietniu, hehe :) zwłaszcza, że ja muszę mieć cesarkę (wskazania medyczne niestety) i będziemy musieli jakoś dogadać termin porodu ;-)

brzuch jest duży, często boli mnie kręgosłup, tracę pępek i równowagę kiedy wstaję z kanapy... ma więc ten wielki brzuch swoje minusy.
naprawdę nie wiem czemu mnie tak wywaliło, wyglądam jak w 7 miesiącu... a to dopiero 18 tydzień, kurka. nie miałam wielkiego brzucha jak zachodziłam w ciąże, miałam małą oponkę i generalnie mam nadwagę, ale nie miałam brzuchola... więc to chyba taka moja uroda, że brzusio urósł tak szybko :)
 
nana masz racje , brzuszek fajnie wygląda taki duży ale kręgosłup na tym cierpi :tak: Ja bym chciała mieć troszkę większy , ale póki co jeszcze korzystam , że jest mały i przynajmniej spokojnie mogę iść na basen :-D
 
jakbym wskoczyla do basenu, to wode bym wylala :-D
korzystajcie, poki mozecie... ja mialam may brzuch i nagle, bez uprzedzenia, wywalilo mi taka pilke plazowa... i teraz to juz sie schylic czlowiek normalnie nie moze :D
 
reklama
Do góry