reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

Dziękuję dziewczyny!

Widać, że ciążowy widać. A jeszcze w leginsach ciążowych jakoś bardziej. Jak założę normalne jeansy i luźniejszą bluzkę to może jeszcze nie każdy by brzuch dojrzał ;-)

A lala małej, chodzi po domu i ją usypia śpiewając "Aaaaaa'
 
reklama
Aesthete Na wątku głównym tyle piszecie, że nie dałabym rady was ogarnąć :tak:
Ewelinnnn Ja już mam to za sobą :tak: Ale powiem szczerze, że w mojej rodzinie wszyscy myśleli ślub - to w ciąży, jako że z moim znałam się tylko rok i był niedługo ślub, ale niech se mówią co chcą, byle się kochacie :tak:
 
W tygodniu często siedzę jak męża nie ma albo śpi a weekend to czasem mi ciężko zajrzeć :tak:

13 tydzień 3 dzień, brzuch nadal malutki i niewidoczny. Skoro koleżanka z pracy zapytała czy już mi brzuch urósł to go nie widać :-(
13 tydzień 3 dzień.jpg13 tydzień 3 dzień.jpg
 

Załączniki

  • 13 tydzień 3 dzień.jpg
    13 tydzień 3 dzień.jpg
    10,7 KB · Wyświetleń: 52
  • 13 tydzień 3 dzień.jpg
    13 tydzień 3 dzień.jpg
    8,9 KB · Wyświetleń: 49
Ostatnia edycja:
reklama
Moj za to brzuch jest chyba na tyle widoczny ,ze mi miejsca ustepuja;D az sie usmalam osttanio - jechlam pociagiem i byk straszny tlok - wiec stalam w korytarzu nagle mlody facet mnie szturcha - tez stal w tym korytarzu;)- i mowi do mnie"Pani chyba nie powinna stac- niech sie Pani upomni o miejsce siedzace! " - ja odparlam, ze nie trzeba, ze postoje ,ze nie chce wywolywac oburzenia- widzilam tych naburmuszonych ludzi to ani odwago bym nie miala sie upominac;P a nagle zdrugiej storny ktos mnie szturach tym razem Elagancki Pan kolo 50 - pod krawatem w garniaku i mowi - Prosze niech Pani usiadze- w sumie nie zdziwilam sie, ze takiego pokroku ktos mi ustapil miejsca - bo siedzial mnostwo studenciakow i nikt sie nie ruszyl:p prawdziwi Dżentelmeni są na wymarciu:p
 
Do góry