reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

CzekamyNaIgorka
tak już niedługo TEN DZIEŃ:)...miesiąc po ustaleniu terminu dowiedzieliśmy się o dzidziolku;) z nie cierpliwością czekam na te dwie daty...


gratuluję:))) a powiedz mi, to będzie ślub cywilny czy kościelny? co z sukienką???????????? (pytam pod kątem brzuszka:pP)

Misiek bardzo chciałby żebyśmy wzięli ślub, ale ja sobie obiecałam, że z brzuchem już ślubu nie biorę (okropne wspomnienie z pierwszego małżeństwa). Musi więc mój mężczyzna poczekać aż się wylaszczę po ciąży:pPPP U Was inaczej, bo Wy zaplanowaliście ślub a później okazało się, że dzidziuś. Więc Ewelinnnn, co z sukienką?
 
reklama
Makao
cywilny:)....chciałam poprostu jak najszybciej związać nas....kocham Go bardzo i już mam dość życiowych wyborów....dlatego to tak wyszło:)....a kościelny będzie z czasem;)....co do sukienki...hmmm....mam w kolorze ecru prosta do kolanka...hehe przylegająca:D...ale ja tam z dumą będę pokazywała mój brzuś z synkiem;)....właśnie chcę żeby wystrzelił w końcu:p:D....tylko trochę się obaawiam reakcji postronnych ludzi....wiecie jak to jest....brzuchata to i musieli wziąć ślub:/....a tak nie jest
 
no właśnie to mnie wk***,że ludzie tak będą myśleć. między innymi dlatego, żeby zagrać trochę niektórym na nosie (moja skądinąd kochana, nowoczesna siostra "Karoles, to teraz weźmiecie jakiś cichy ślub?" jaki cichy? dlaczego cichy? my CHCEMY wziąć ślub niezależnie od malucha), my z tym ślubem poczekamy. z drugiej strony Ewelinnnn Wy wiecie jak jest i to jest najważniejsze:)
 
Wichurka śliczny brzuszek i Ty również śliczna ;-)

Zdjęcie0253.jpg

To mój brzuch wczoraj wieczorem przed wyjściem do kina
 

Załączniki

  • Zdjęcie0253.jpg
    Zdjęcie0253.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 100
reklama
Do góry