reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych brzuszków i siedzących w nich maluszków - USG

Dziewczyny, piękne macie brzuszki i takie zgrabniutkie, bez wyjątku!!!

Kaludoos- na pewno widać, może listonosz jakiś ślepy. Ale generalnie rozbawiłaś mnie ta rozmową:) Będzie miał zdziwko, jak zobaczy Szymusia po Nowym Roku:)
 
reklama
Kurcze dziewczyny fajne macie te brzuszki.


Klaudoos nieźle ale u mnie też większość jest w szoku że to 9 miesiąc, bo długo nic nie było widać a ja się nie chwaliłam sąsiadom więc teraz jak mówię że za miesiąc rodzę to są w szoku i dobrze, bo nie lubię jak mnie ktoś dotyka po brzuchu a teraz te wszystkie sąsiadeczki to próbują robić.
 
Dzieki dziewczyny z corcia byl duuuuzo wiekszy teraz malutki mi siewydaje pewnie przez moja nadage ale to nic
klaudios ten twoj listonosz to niezly jest mysli ze kobieta w ciazy mawygladac jak hicio czy jak hihihi
Joasienka mi z corka dopiero w ostatnich dwuch miesiacach wyskoczyl kolos ze na porodowce pytali czy ciaza blizniacza a predzej bylam rawie plaska wiec niemow chop moze jeszcze wyskoczy
 
najsmieszniejsze jest to ze we wrzesniu/pazdzierniku kupilam kurtke r.48 byly kilka cm luzu i pow do meza ze chociaz na mc wystarczy- a tu grudzien i dalej jest tyle samo luzu!

zabka- fajny brzusko..
 
reklama
Do góry