reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia nasze i naszych brzuszków :)

Dziewczyny ślicznie wyglądają Wasze brzuszki. Ja cały czas nie mogę się zebrać do zdjęcia :zawstydzona/y:
Postaram się nadrobić zaległości, a rośniemy ostatnio w bardzo szybkim tempie ... :tak:
 
reklama
I ja pokarzę mój brzuszek,niestety mój nie wygląda a typowo ciążowy,a jakbym po prostu była grubsza:no:Poszło mi bardzo w boki i plecy,ale to pewnie od ilości słodkiego jaką pochłaniam. 632 004.jpg
Spoko będziemy się na wzajem motywować po porodzie.
 
myszka2829 super brzuszek :-D
ankzoc kochana gdzie Ty schowałaś swój skarb:biggrin2:??? na bank pod serduszkiem bo w brzusiu pustki :-Dmamakruszynki słodki brzusio :tak:Ty to jesteś prawdziwa Kruszyna :-D
 
dziękuję kochane za miłe słowa u mnie to tak nie do końca hihihi bo mi trochę w biodra poszło ;-) także nie taka modelka ze mnie hihihi :-D i w cycki (a tu się wcale nie gniewam)
 
No obie myszki przodują:-D

ankzoc- moje cyce już mogłby przestać rosnąć, przed ciążą miałam F, teraz H, a podobno jak przyjdzie mleko, to jeszcze urosną:baffled: Jak powiedziałam mojemu M, że teraz kupiłam H to poiedział, a to jest taki romiar, bo myślalem, że tylko do G:-D:-D
 
to niesamowite jak nasze brzuszki sie roznia:)) jedne sa bardzo pokazne inne malusienkie:) ale wszystkie piekne!:)

, wrzuce moze jutro zdjecie mojego brzucha:D
 
reklama
Do góry