reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zdjęcia nasze i naszych brzuszków :)

reklama
Chyba przestanę z Wami pisać chudzielce :angry::crazy: Jak można być takim chudym :-(
Ja to się obawiam, że nie będzie miał mnie kto przerzucić z łóżka porodowego na zwykłe.:-D
 
Paulina, maleńki śliczny brzunio, a koszulka- rewelacja :-)

Bishopka, ja to tak miałam naprawdę na porodówce hehehe...ważyłam z Amelcią w dniu porodu 90 kg (obawiam się że teraz jednak będzie więcej :zawstydzona/y:) i jak po cc mnie z operacujnego na łóżko przerzucali na takich wałeczkach to jeden krzyknął po kolegę :"choć pomóc, bo tu Pani lubiła sobie zjeść" ;-):-D mnie to jakoś nie uraziło, bo mam do siebie mega dystans, do wyglądu, bo do umiejętności nie ;-):-D
 
reklama
i jak po cc mnie z operacujnego na łóżko przerzucali na takich wałeczkach to jeden krzyknął po kolegę :"choć pomóc, bo tu Pani lubiła sobie zjeść" ;-):-D mnie to jakoś nie uraziło, bo mam do siebie mega dystans, do wyglądu, bo do umiejętności nie ;-):-D

omg :szok::-D

Paulina jak tak patrze na Twoj brzuch to jakby swoj widziala :-) i jesli chodzi o wielkosc i w ogole budowe (tzn. tak z przodu doczepiony ;))
 
Do góry