reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zawiercie

reklama
Nikita no to Laura ma już 4 zęby.
Blondi a jak długo masz zamiar jeszcze karmić?
Kurcze stresa już łapię, bo coraz blizej powrotu do pracy. No i opiekunkę trzeba znaleźć. :-(
 
Hej dziewczyny,
coś na Zawierciu pustki ostatnio...

E-lona ja szukałam opiekunki ponad miesiąc temu i byłam w szoku, że aż tyle kandydatek się zgłosiło. Zrobiłam casting i jestem bardzo zadowolona :-) Dałam ogłoszenie na tablica.pl. A kiedy wracasz do pracy?
 
Nikita no to Laura ma już 4 zęby.
Blondi a jak długo masz zamiar jeszcze karmić?
Kurcze stresa już łapię, bo coraz blizej powrotu do pracy. No i opiekunkę trzeba znaleźć. :-(

no myślę do skończenia 9 miesiący przez Maćka bo tak podobno się przyjęło że powinno się tyle ile się pod sercem nosiło, choć myślę że to indywidualna sprawa każdej z Nas, narazie jak Maciej skończył 7 miesięcy karmię tylko rana, popołudniu i w nocy jak jest taka potrzeba bo zazwyczaj przesypia noc ale czasem się rozbudzi i płakusia to daję cyca:)
 
reklama
Cicho jak makiem zasiał :-)
Dziewczyny chyba korzystają ze słońca, a wieczorem już nie mają siły na włączenie kompa...
 
Do góry