reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zawiadomienia o narodzinach :)

reklama
Pozdrowienia i gratulacje dla wszystkich pazdziernikowych mamusiek :-)

Informuje, iz 3 pazdziernika poprzez cesarskie ciecie przyszla na swiat nasza coreczka Paula. Wazyla 3 kg, mierzyla 52 cm. Dostala 9 w skali Apgar (-1 pkt za zazolcenie skory).
 
Kajenka moje ogromniaste gratulacje, ciesze sie ze juz jestescie z Nami. Zycze duzo zdrowka Tobie i Pauli, niech sie Wam dobrze corenka chowa:-) .
Zauwazyliscie ze same dziewczyny sie rodza, tosz to tragednia bedzie, bo faceci beda mogli sobie przebierac w nich :szok:
 
Paulinko też to zauwazyłam, ale we wrzesniu chyba było wiecej chłopców to jakieś szanse nasze dziewczynki mają, chociaż moja to juz ma narzeczonego ;-)
 
Agus Gratuluje Alusi !!! :happy:

Kajenko Gratuluje Pauli !!! :happy:




Info od Agusi z dzisiaj 08:28 :happy: - przepraszam ze tak pozno ale netu nie mialam

"Alunia jest bardzo grzeczna i przesliczna, jutro idziemy do domku to cos wiecej opowiem. Pozdrowienia dla wszystkich cioc z BB"

Agus czekamy na Was z niecierpliwoscia :happy:
 
reklama
Do góry