reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zawiadomienia o narodzinach :)

Mamuśkii czekamy na pierwszego "rodzynka" - chłopczyka....bo jak to fajnie ujęla gufi "dziewczynki muszą miec swoich krolewiczów";-)

WIĘC KTÓRA PIERWSZA SIE PISZE NA TEN INTERES?:-) :-) :-)
 
reklama
Gratulacje dla pierwszych paździenikowych mam :-) :-D , śliczne te Wasze dzieciątka.

Może coś w tym jest że dziewczynki częściej rodzą się przed terminem, bo moja mama zawsze mi mówiła, ze wszystkie nas urodziła (4 dziewczyny :tak: ) przed terminem, a brata (rodzynka hihi....) po terminie. U mnie się sprawdziło za pierwszym razem, Wiktorek urodził się 11 dni po terminie, zobaczymy jak będzie teraz :confused: (też będzie synio), szczerze mówiąc wolałabym kilka dni wcześniej.

No ale to nie zmienia faktu, że każda z nas mósi czekać na swoją kolej i dzidzi samo zadecyduje kiedy wyjść....;-)
 
Dziewczyny coś ucichł ten wątek.......a ja tak czekam na kolejne narodziny......więc która????

....w sumie jak Maciuś zechce ja mogę byc następna....ale by miał synek wybór narzeczonych:-) :-) :-)
 
Cieszę się, że pierwsza mam przyjemność złożyć gratulacje-

GRATULUJĘ!!!!!!!!!



i czekamy na szczegóły... :tak: :-) :-D
 
reklama
Do góry