reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaufac czy nie?po poronieniu..

teraz nie mialam nic innego jak pisalam wyzej:(.dopochwowe mialam w zpitalu tylko robione.Nie wiem czy panikuje czy faktycznie powinnam zmienic po raz kolejny gina:(?
 
reklama
zmienialam juz kilka razy a ze to mala miescina wszyscy sie znaja,jak znow trafie do szpitala to bede w koncu pacjentka wszystkich eh,powiedza ze wariatka jakas a moze faktycznie juz fixuje
 
ona proszę Cię przejdź na wątek głowny.. źle się piszę.. tu i tam.. jest nas tam więcej i więcej rad dostaniesz. Napewno nie fiksujesz. Martwisz się to normalne.
Muszę zmykać do spania. Żegnam Cię. Ale na wątku głównym jeszcze dziewczynki zostają
Dobranoc kochana
 
dziekuje za zaproszenie ale jednak jak narazie zostane tu,moze to dziwne i jakies glupie ale tam jest za duzo cudownych dzieciaczkow a jak je widze to same łzy mi sie cisna do oczy,czuje jakis ból w sercu..ogromny
 
Ona - ból nie minie nigdy, nie będę Cie oszkukiwać. Ale zmieni się. Nauczysz się z nim żyć. Teraz wszystko wydaje Ci się trudne, zobaczysz to się zmieni. Ale daj sobie czas, daj sobie czas na żałobę. Do nas zawsze możesz napisać, wypłakać się, My w miarę naszych skromnych możliwości spróbujemy otrzeć Twoje łzy i przytulić do serca. Pozwól czasu płynąć a ból który masz w serduszku niedługo się zmieni - nie będzie taki mocny, nie będziesz płakać na widok ciężarówek czy małych dzieciaczków. Ale póki co płacz sobie, ale też nie za dużo bo Aniołek w niebie się smuci gdy mama płacze i jest mu źle.
Całuję Cię
 
ona wiem co czujesz tak jak pisała kolezanka bol nie minie... zawsze pozostanie pytanie dlaczego? ściskam Cie mocno i zapraszam na watek głowny jestesmy tam wszystkie i pomagamy sobie jak tylko potrafimy Pozdrawiam
 
ona26, witam Cie słoneczko, ja tez poroniłam jakos czas temu - dokładnie 24.07 w 8tc i tez jak najszybciej staramy sie o swoja mała kruszynke na nowo....
z badań jakie kazali zrobić lub pobrali były ostatnio:
mocz, morfol., tokso, cytomegalia, rózyczka, tsh, cukier...cytologia

byłam tez na usg sprawdzajacym i mam w 12 dc endometrium jednorodne 8mm i lekarz mówił, żeby sie nie martwic bo to dolna norma... jakie jest w ciazy albo powinno byc nie wiem, wazne jakie powinno byc by na nowo fasolka mogła sie zagnieździć...podobno kobiety z problemami z endometrium musza wspomagac je farmakologicznie, jak wpiszecz endometrium w googlach to wyskakuja informacje chyba z naszego bociana dot. endom...
jestem na watku głownym i zaczynam staranka o dzidzię po najblizszej @ więc jesli ty tez to będziemy odliczac razem i mam nadzieje, że jednak do nas przyjdziesz bo w grupie raźniej....u mnie przytulanka 6-8.10 czyli za niecały miesiąc ...
 
reklama
ona na watku ciaża po poroonieniu jest duzo staraczek albo oczekujacych na starania...nad dzieciaczkami pracujemy, za duzo ich niestety jeszzce nie ma....
 
Do góry