reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zatwardzenie u malucha

ale w tej herbatce też jest koper, który niestety potęguje to wszystko:confused: u nas nie ma kupki już 6ty dzień, za to jest płacz przy każdym bąku :-( nie wiem już co mam próbować. dostaliśmy wczoraj debridat, na razie efektów brak, dodam, że maluszek dostaje sab simplex, lakcid i echo, kupki jak nie było tak nie ma:no: karmiony jest piersią
 
reklama
Ale probowalas tej herbatki? Nie wiem co w niej jest dokladnie, ale kupka czesto po niej byla w pol godziny, a tak sie meczylysmy nawet 6 dni. Dla mnie to bylo 100 razy lepsze rozwiazanie niz czopki ktorych nie moglam malutkiej wlozyc BLEEE
 
właśnie na nią czekam, mąż pojechał kupić, spróbuję zanim podam jakiś czopek. ile herbatki podawałaś na raz?
 
Robilam zgodnie z intrukcja na pudelku - o ile dobrze pamietam na 100ml 1 lyzeczke. To wystarczalo u nas:tak: Jak mala nie chciala tyle wypuic na raz to probowalam za 10, 20 min znowu podac
 
właśnie o to mi chodziło, czy całe 100ml czy może mniej. mam nadzieję, że szybko poskutkuje. po debridacie zmiana jest taka, że Misiek puszcza bardzo śmierdzące bąki:sorry:
 
To dobrze. U nas mala nie puszczala nawet baczkow. Ale ta herbatka uregulowala wszystko cacy. Teraz juz jej nie daje, bo kupki sa regularne, ale tak do 6 m-cy uzywalysmy jej czesto.
Powiem Ci, ze nie zawsze mala wypijala 100ml. Czasem juz 30ml przynosilo szybki efekt (zanim zrobilam drugie podejscie do herbatki ;-)). Najpozniej kupka po herbatce byla w ciagu jakis 7h, ale z reguly w ciagu godzinki.
Podziel sie koniecznie efektami :-)
POWODZENIA!
 
pediatra do której chodzimy nie zaleca podawania czegokolwiek poza piersią, jeśli dziecko jest właśnie na piersi
Michaś wydoił całe 100ml herbatki, teraz czekam na efekty
 
Nawet wody?
Hmm... Mi kazali. I to nie tlyko moj pediatra (jeden z lepszych w Wawie, ale takze w Centrum Zdrowia Dziecka w poradni metabolicznej) Ale co lekarz to inna opinia ;-)
Ale z wlasnego doswiadczenia moge powiedziec, ze jak zaczelam Viki czesto przepajac, to kupki znacznie czesciej sie pojawialy
 
reklama
Do góry