reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapisy na Listę Lutówek 2009 i Listę dzieciaczków lutowych

daggy dziewczyny mają rację ja jestem od niedawna ale mam wrażenie że jestem z nimi od początku . Są świetne i naprawdę dużo pomagają. Ja jestem w 3ciej ciąży ale nigdy nie miałam skórczy, bóli itp ( miałam CC w terminie) a tu się dowiaduję dużo i w ciekawej formie . No i czasami też staram się pomóc z doświadczenia:confused2:
 
reklama
Uzupełniam dane co do płci dzidzi, na 100% będzie chłopiec. Reszta danych bez zmian, pozdrowionka :***
 
Nie no jasne jest dla mnie że aby czytać nie trzeba się zapisywać, ja jestem nowa więc oczywiście postów mam mało ale korzystam z forum więc też chcialam się zapisać...
 
A ja widzę , że tutaj sobie megusek i inne babeczki zrobiły jakieś grono "elity" do którego nie każda jest godna przystąpić :confused: jak na przykład ja , niby na tą listę lutówek wpisuje się powyżej 10 postów ale jakoś widać po mnie ze nie każda przyszła mama zasługuje :wściekła/y:

86ca41bee2.png
 
aniulla ale o jaką "elitę" ci chodzi? Zapisałaś się do wątku ale nie udzielasz się w nim , więc nie rozumiem o co ci chodzi. Szlag mnie trafia gdy ktoś tak pisze.Laski , chyba mylicie sens powstania tego wątku.Po co się zapisujecie jak i tak się w nim nie udzielacie?Albo ja jakaś niekumata albo ... przemilczę.
 
reklama
Nie ma żadnej elity, chodzi o o zeby sie wspierać a nie przescigac w ilosciach postów!!! Dziewczyny po to tu jestesmy zeby razem latwiej przejsc przez ten ciezki czas!!!
Ja sie juz od forum uzależnilam:)
 

Podobne tematy

Do góry