reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapisy na Listę Lutówek 2009 i Listę dzieciaczków lutowych

reklama
aniulla26-Ania-27lat-Szczecin-chłopczyk-termin na 26 luty

86ca41bee2.png
 
Ostatnia edycja:
Nie wiem po co niektóre z Was się zapisują? Nic nie piszecie na forum, nie dopiszę Was do listy dopóki nie będzie Was widać na innych wątkach! Na tym polega udział w forum
 
megusek udział w forum chyba nie polega tylko na tym żeby pisać na potęgę jak najwięcej czy masz coś do powiedzenia czy nie....może czasem ktoś lubi sobie poczytać kilka wątków ale tylko na niektórych się wypowiedzieć, poza tym jako początkująca mam siedzieć cały dzień aby nabić statystyki ??
A poza tym na marzec sie nie zapiszę.....trochę za poźno bedzie zanim będę miała wystarczającą liczbę postów.....:)
 
daggy meguskowi na pewno nie chodziło o to że dziewczyny mają cały dzień siedzieć i nabijać statystyki, tylko jak się już zapisują to mogłyby napisac coś więcje o sobie typu: jak znoszą ciążę czego się lękają po narodzinach malucha jakie może mają rady dla innych mam. chodzi o to żeby dodoać coś od siebie a nie tylko jeden zapis i do widzenia ;-)
 
reklama
megusek udział w forum chyba nie polega tylko na tym żeby pisać na potęgę jak najwięcej czy masz coś do powiedzenia czy nie....może czasem ktoś lubi sobie poczytać kilka wątków ale tylko na niektórych się wypowiedzieć, poza tym jako początkująca mam siedzieć cały dzień aby nabić statystyki ??
A poza tym na marzec sie nie zapiszę.....trochę za poźno bedzie zanim będę miała wystarczającą liczbę postów.....:)
Daggy żeby czytać nie trzeba się zapisywać, poza tym u nas nie ma po co nabijać statystyk, chodzi o to że lista jest długa a wiele się zapisuje i więcej nic nie pisze. Forum polega też na wspieraniu się, zobacz jak teraz gorąco na wątkach o porodach, czy Ty byś nie chciała żeby ktoś kto jest w podobnej sytuacji napisał Ci że trzyma za Ciebie kciuki? A tak z tego co piszesz wnioskuję, że napiszesz za jakiś czas że urodziałaś albo i nie napiszesz.....
 

Podobne tematy

Do góry