reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :-)

A nie łatwiej napisać "moja koleżanka prowadzi fajny sklep, polecam, zajrzyjcie może znajdziecie coś dla siebie?" Szczerze i bez problemów...
 
reklama
remeny pisze:
A nie łatwiej napisać "moja koleżanka prowadzi fajny sklep, polecam, zajrzyjcie może znajdziecie coś dla siebie?" Szczerze i bez problemów...
Wiem, glupotę palnęłam i wcale tym koleżance nie pomogłam :( Wybaczcie to glupstwo.
 
Oj Ewako - przepraszam, byłam pewna że ty tam jesteś na liście ;D juź cię wpisuję ;D

jak jeszcze kogoś pominęłam to sorki i dawać mi znać na priva bo tak to moze mi coś znów umknąć ;D
 
Oj nie to stara lista. Ja żartowałam że mnie nie chcesz.... przecież jest ta lista co Misia zrobiła i wcale nie płacze ze mnie tam nie ma...
 
Ja jestem po wczorajszych zakupkach na Chrzciny jeszcze sobie nic nie kupiłam bo nie ma nc specjalnego mam jeden jasno rózowy koplecik który chyba kupie bo fajnie leżał. A Oliwce kupiłam w wójciku pieknisią sukienke kosztowała mnie 150 zł no ale cóż córeczka musi piknie wyglądać w końcu to jej święto. Zdjęcia z Chrzcin wkleje jak najbardziej.
 
reklama
Ja jestem tak wnerwiona na męża, że aż przeproszę mój laktator i jeżeli małej do niedzieli przejdzie katarek jadę na cały dzień na zakupy. Posiedzi cały dzień z nimi dwiema to zobaczy czy jest tak różowo jak mu się wydaje. Wrrrr...., jestem poprostu wściekła :mad:.
 
Do góry