reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy :-)

Asia buty to nie mój wybór - tylko Tomka :-D jeszcze ich poza sklepem na nogach nie miałam ;-) nawet nie mam kiedy ich założyć no może jutro do kina ;-)
 
reklama
KArolla wowo jakie zakupki. Ja to bym w takich obcasach wylądowała na 4 literkach szybciutko.

A co do pieluch to niby uzywaliśmy 4, ale sama nie wiem. Wysłałam do sklepu męża ciekawe co przyniesie?
 
a to kupilam , ale juz dawno dla emilki do kapieli , zeby woda jej sie do oczek nie dostala
bild271qg3.jpg
 
blond, super pomysl, a Emilka wyglada jak prawdziwa dama nawet w kapieli:-)
karolla, pieeeekne buty, no i w ogole super zakupki.
co do pieluch, to ja na zmiane pampersy i huggiesy, ostatnio znowu do papmersow sie przekonalam, choc byl czas, ze tak jak karola mowisz, przeciekaly, albo to byl czas kiedy Teo wiecej sikal, sama nie wiem, my obecnie uzywamy4+ i 5, i jak na razie jest ok.
 
blond super ten polkapelusz kapielowy Emilki a i widze, ze siedzonko kapielowe ma. Mysmy sie zastanawiali czy tez nie kupic, ale jednak stwierdzilismy, ze nie i Eryk szaleje w wannie na czworakach i wyczynia swoje dziwne figury:tak: ;-) :laugh2: :laugh2:
 
reklama
Cześć dziewczyny ja tylko na momencik.
Blad ależ ta moja sistrzenica piekna a w kąpieli to tak jak kapelusik by miala.Pozwoliłam sobie wkleic tą fotke u nas na kwietniówkach(nie gniewaj sie)bo była mowa o takich daszkach.
Pozdrawiam lutóweczki,papa.
 
Do góry