reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

reklama
Bastra - wszystko podwójne;) dobrze, że kolorki co któreś różnicujesz. A te pomarańczowe i niebieskie śpiochy to są Pinokio? Kupiłam identyczne;)

taja, ajak - i Wasze szafy coraz pełniejsze, super:)

I cieszę się z wózkowej dyskusji, bo tu rozważania wciąż przede mną:) Na maj zostawiam;)
 
Misia tez jakos tylko na ten wozek zwrocilam uwage:)Jakis taki zgrabny ido tego ma duzo fajnych i waznych cech.
Zwracam teraz uwage na mamusie z wozkami i wiekszosc wydaje mi sie koszmarna:) Na pewno bede jeszcze szukac ale ten juz zostawiam w pamieci :) Cena tez przystepna.
Zaraz dosle jeszcze linka z fajnym lozeczkiem :)

Co sadzicie o tego typu lozeczku?
www_e-graco_pl CONTOUR ELECTRA DLX GEOFFREY 2008 (340152934) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.


A teraz z masy lozeczek wybrany przeze mnie model:

DELFINEK - 2 WYCIĄGANE LISTWY PRODUKT FIRMY STOL (346247646) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.

Jakies takie ksztaltne i do tego biale. Co sadzicie?
Moze wyslecie Wasze propozycje....
 
Nela o łóżeczkach turystycznych jego zaletach i wadach już pisałyśmy kilka stron wcześniej, to ma jeszcze kila dodatkowych bajerów nie wiem czy do końca użytecznych, dla mam często podróżujących łóżeczko tego typu się przydaje ale nie wiem czy za tą cenę nie lepiej kupić prostszego łóżeczka i leżaczka z wibracjami. Maluchy wolą przebywać towarzystwem i wtedy leżaczek praktyczniejszy.

Łóżeczko drewniane super jak dla mnie.
 
ewcik sliczne te ubranka aż sama nabrałam ochoty na zakupy. Bardzo podobają mi się takie śpioszki z obciętymi nogawkami to chyba rampersy. Super ale ja nie widziałam u mnie takich musze zwrócić uwagę. Widze że żyrafka się pojawiła :-D
 
reklama
Do góry