reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

Ja większość rzeczy mam po córce muszę dokupić jeszcze jeden wózek tylko ale napiszę czego używałam:
-butelki, smoczki, gryzaczki, talerzyki, łyżeczki, śliniaczki, laktator- Tomme Tippee z większości byłam bardzo zadowolona (może laktator nie jest zbyt szybki ale używałam od czasu do czasu)
- wózek maxi cosi mura 4- do lekkich nie należny jak każdy z dmuchanymi kołami, ale ja mieszkam w domu i nie muszę go dźwigać wysoko, ogólnie jeżdżę na długie spacery nie tylko po mieście więc sprawdza się super, zresztą dokupię jeszcze jedna spacerówkę
- fotelik do auta Maxi cosi cabrio fix- jeden z najbezpieczniejszych, ja kupiłam używany w świetnym stanie za 200 zł wiadomo mozna kupić w markecie nowy za 80 ale takie foteliki nie mają żadnych certyfikatów bezpieczeństwa a chyba o to głównie chodzi.
- kosmetyki dla siebie i dziecka- Mustela (świetne choć drobie) tylko oliwka z hippa (piękny zapach)
- łyżeczko dostałam (zwykłe bez udziwnień), ale warto zainwestować w dobry materac na początku chciałam kupić gryka-kokos Ale na stronie instytutu matki i dziecka przeczytałam że nie wskazany i kupiłam banelowy z lateksem (160-180 zł)
-miałam też nosidełko baby bjorn- też bardzo sobie chwalę
Mama Trójki- ja też używam takich pieluch, sprawdzają się dobrze i to duża oszczędność dla budżetu i środowiska (najbardziej chwale sobie Bum Genius (ale mam tylko dwie- cena za wysoka)
 
reklama
mura fajny wózek :tak:

Ja po przetestowaniu chyba 6 wózków posiadam mutsy 4 rider i go uwielbiam i nie zamienię :cool2: mam jeszcze spacerówkę maclarena xlr i też polecam. Butelka na pewno dr. Brown, smoczki Nuka ubranka lubię jakość H&m zobaczymy jak to będzie. Łóżeczka mam 2 turystyczne które jest moim faworytem i zwykłe białe drewniane u rodziców. Pieluchy Pampersiaki ale zastanawiam się nad tymi EKO bardzo! Niania fisher price chyba.

Zresztą resztę się zobaczy :cool2:
 
ja ni8ani nie kupuję mam 2 córki starsza latała poinformować nawet jak młodsza sapneła przez sen poza tym w razie czego zrobi się z netbooków -łącznie z kamerą;)
 
hehe a ja mam już "pierwszą" rzecz kupioną
jak poszłam do szpitala, to wzięłam tylko piżamę i klapki i następnego dnia napisałam smsa mężowi co ma przywieźć tylko nie napisałam o ręczniku, więc wyskoczył do sklepu pod szpitalem i kupił ręcznik - taki dziecięcy hehe z kapturkiem, jest beżowy, więc będzie pasował ;-)

ech teraz to tak naprawdę nie mogę doczekać się aż będzie gdzieś tak styczeń, luty, wtedy każę mężowi wszystko ze strychu pościągać i będę sprawdzać co mam, a czego nie mam...
 
Ja to wlasciwie chyba wszystko mam ;-) Jak sie mial Kuba urodzic to zesmy troche poszaleli (zawstydzona) :-) Jesli bylby teraz chlopczyk to wlasciwie tylko jakies nowe bodziaki na start (i to tylko kilka) no a jesli dziewczynka to pewnie troszke wiecej ciuszkow :-) Wozki mam dwa...bo pierwszy to byl mura3 3w1 z fotelikiem itd... a potem kupililsmy mclarena spacerowke bo mlody nam rosnie w "zastraszajacym" tempie i mura juz mi buylo ciezko :-)ahaaaaaa no i oczywiscie smoczki nowe do butelek i kosmetyki. No i jakies lozeczko jeszcze bo mlody ma to wieksze i w nim zostaje narazie ;-)
 
Przy okazji wczorajszego kina byłam zobaczyć spodnie w h&m i powiem Wam, że co z tego że fajne jak kosztują 149,90zł!!!! Na Allegro w tej cenie ze 2 pary kupię :/
 
reklama
Jejciu, niektóre z was to już całkiem przygotowane na Maluszka. Rozumiem, wiele macie po poprzednich pociechach. Ja to nawet nie zaczęłam myśleć o kupowaniu czegokolwiek - chyba boję się zapeszyć...
 
Do góry