reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY OGOLEM /polaczone tematy/

a ja zabralam sie za prezenty ... juz kupilam agatce szczeniaczka z piramidka ... na dniach jade po gry dla siostrzencow /narazie mam 2 zalatwionych/ ... no i ciagle zastanawiam sie na dwoma starymi koniami !!!
 
reklama
Ja też już myślę o prezentach małemu planuję kupić kolejkę typu Tomek i przyjaciele, rodzicom zamówię kalendarze ze zdjęciami małego w formacie A3 a reszcie jakieś drobiazgi.
 
Ja też już myślę o prezentach małemu planuję kupić kolejkę typu Tomek i przyjaciele, rodzicom zamówię kalendarze ze zdjęciami małego w formacie A3 a reszcie jakieś drobiazgi.
ja też myślałam o takim kalendarzu dla dziadków pod choinkę :tak: a wszytskim którzy przyjdą na urodziny Gabi damy filmik z przeglądem najważniejszych momentów z życia Gabrysi :tak:
 
witam, mam pytanie czy już zmieniłyście fotelik samochodowy na większy? mojej zuźce nogi wystaja z tego pierwszego i zamierzam kupić maxi Cosi priori XP. macie jakieś doświadczenia z tym fotelikiem???
 
Ja zmieniłam fotelik 2 tygodnie temu. Niestety z Maxi cosi nie pomogę, bo nie znam go, kojarzę, że tobi jest lepszy, ale jak wstaną dziewczyny to ci szczegółowo napiszą.
 
Ja już zmieniłam fotelik niestety ze względów finansowych kupiłam taki na jaki było mnie stać RAMATTI VENUS KOMFORT. Małemu jest wygodnie była już jedna sytuacja z ostrym hamowaniem jak na razie się sprawdza.
 
witam, mam pytanie czy już zmieniłyście fotelik samochodowy na większy? mojej zuźce nogi wystaja z tego pierwszego i zamierzam kupić maxi Cosi priori XP. macie jakieś doświadczenia z tym fotelikiem???

priori nie jest zle ale osobiscie tobi jest lepszy ... ma lepsze wyniki w testach i troche fajniejsza budowe ...
prior jest za to TANSZY ... ogolnie twierdze ze maxi cosi zna sie na rzeczy :)
 
ok, dzięki dziewczyny, dziś pojadę do babyfantu i poprzymierzam małą a potem zamówie przez internet, zawsze to taniej
 
reklama
witam dziewczyny mam pytanko do was
czy któras miała moze " szelki do nauki chodzenia " niewiem czy sa bezpieczne niby pisze ze tak i ze ortopedzy je pojecaja ale chciałam sie zapytac Was
1306494024.jpg


fotelik kuilismy własnie równiez nie stac mnie na fotelik jakis extra ale mój brat go ma juz od 2 lat i sa super zadowoleni
a jest to fotelik CONECO ZENITH 9-25 KG
a co probonujecie na swieta dla smyków?
my na mikołaja kupilismy szczeniaczka uczniaczka fisher price
na mikołaja planujemy Zyrafe z piłeczkami fisher price (jest bardzo stabilna dziecko uczy sie równiez wstawac i oczywiscie bawi sie )
a na roczek nie mam bladego pojecia !!! moze cos polecicie ???
pozdrawiam asia mama 11 miesiecznej Nicolki
 
Do góry