reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

reklama
Nanu super te bodziaki!

Magdalka w wozku dla mnie najwazniejsze bylo jak sie prowadzi,czy oparcie spacerowki rozklada sie da kata 180° i jak sie go sklada.My czesto wycieczkujemy i dla nas podstawa bylo ile czasu zajmuje zlozenie wozka i jakie rozmiary ma po zlozeniu.

Cale szczescie w piwnicy we Wroclawiu czeka na nas PegPerego do wyprania i eksploatacji.Nawet go komus mielismy puscic "w obieg" ale przez prawie rok sie nie zainteresowali i nawet nie nawiazali kontaktu.Wiec uznaje ze nie ma zainteresowania...:-)

My bylismy wczoraj pozwiedzac C&A i H&M w dzialach dzieciecych.I juz znalazlam kilka pieknosci.Zwlaszcza w C&A :-) Ale mamy umowe,ze do potwierdzenia plci sie wstrzymujemy wiec szal zakupow po Nwym Roku :-D Co nie zmienia faktu ze takie wycieczki sprwdzaja mi ogromna przyjemnosc...
 
Mdła mam z zakupami to samo :-D
Po cichutku liczę na to, że na mikołajki już będę mogła cośik zakupić.
Ale prawdziwe szaleństwo po nowym roku zaczynam.

No i ten zestaw, który Nanu zakupiła też pewnie będę miała.
Zastanawiam się tylko, czy warto na wszelki wypadek od razu antykolkowe kupić :confused:
Zupełnie nie wiem, jak to ugryźć...
 
Ja tez chce ale jak bedzie sie okaze... to sie nie psuje wiec jak cos poczeka.... a opinie ma dobre,wiele mam poleca. No i cena fajna...
 
Sama nigdy nie karmiłam ale od innych mamuś wiem, że jeżeli ma się zamiar karmić piersią to góra 2 butelki wystarczą, żeby podawać odciagnięte mleko.
Ważniejszy jest wtedy laktator żeby móc odciągać mleko albo regulować laktację. Tak oglądam te lakatory na allegro czytam o nich i jakoś nie mogę się do żadnego przekonać....
 
ja mam ręczny medeli i wg mnie jest super
a butelki się przydają nawet potem do wody, herbatek czy coś
mój słabo pije z niekapków, weźmie 2 łyki i koniec, jak chce się napić porządnie to tylko z butelki
 
reklama
ooo jaki długi wątek zakupowy :) Dziewczyny nie będę śledziła całego wątku, ostatnio męczą mnie codzienne bóle głowy, ale powiedzcie jakie macie typy wózków wybrane? Ja szukam takiego 3w1 z pompowanymi kołami, amortyzatorami, mały po złożeniu - łatwy do przewożenia, z fotelikiem umieszczanym na stelażu, z przekładaną rączką? Macie jakieś typy?
 
Do góry