reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy lipcowek

Hmm fakt Gosia. W takim razie muszę się zorientować co mają u mnie w mieście. Ale póki co chyba się wstrzymam, bo pewnie na cieplejszy okres coś się jeszcze pojawi, a i rozmiar może się zmienić.
O właśnie rozmiar. Z internetów: pierwsze buty kupuje się rozmiar większe, żeby był luz. Hit czy kit?
 
reklama
Wow, a te buty ze zlota sa szyte?? [emoji1] :-D cena powalajaca! Moja jeszcze nie raczkuje nawet, wiec gdzie jeszcze do chodzenia. Ale dobrze wiedziec jakie buty polecacie! Zapamietam te firmy[emoji106]
 
Mamo B jesteś wielka:thumbup:Ja bym nawet nie szukała zakładając że nie będzie, a tu niespodzianka:D
Jutro będę w okolicy to zobaczę co tam mają
 
Elefanteny są spoko i Renbut też :tak: Chociaż ja na Befado nie narzekałam.
Koleżanka kiedyś w obuwniczym pracowała i uczyła mnie mierzyć buty dziecku. Oto przepis ;-): odpięty bucik założyć dziecku. Postawić dziecko na podłodze i włożyć swój palec między piętę dziecka a but. Wtedy jest ok :tak: But musi być odpięty, bo ja oczywiście zapomniałam "przepisu" i próbowałam na zapiętym buciku i dooopa ;-)
 
Dziewczyny jak macie gdzieś możliwość obejrzeć buciki firmy Kornecki to też bardzo polecam. Mają firmowe sklepy, albo można dostać je w innych sklepach z obuwiem dziecięcym.
 
reklama
Do góry